Jungtinėje lygoje „Neptūnas“ neatsilaikė prieš „Triumf“

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkams toliau nesiseka pakilti iš Jungtinės lygos turnyro B grupės dugno. Klaipėdiečiai išvykoje 70:83 (28:23, 14:24, 16:18, 12:18) nusileido Liubercų „Triumf“ krepšininkams.

Klaipėdiečiai B grupėje užima priešpaskutinę vietą.<br>V.Balkūno nuotr. iš archyvo

2014-02-02 15:55, atnaujinta 2018-02-16 19:39

Tris pergales ir dešimt pralaimėjimų turintis „Neptūnas“ iš priešpaskutinės B grupės vietos nukrito į paskutiniąją. „Triumf“ su aštuoniomis pergalėmis ir penkiais pralaimėjimais – trečia.

„Triumf“: C.Higginsas – 24, K.Landry – 14, D.Kulaginas – 13, M.Rakovičius ir J.Valijevas – po 9, J.Chappellas – 8, P.Spiridonovas – 4, J.Voronovas – 2.

„Neptūnas“: E.Ulanovas – 15, V.Šarakauskas – 14, M.Runkauskas – 12, M.Girdžiūnas ir V.Vasylius – po 8, R.Jakštas – 6, A.Butkevičius – 4, A.Eitutavičius – 3.

Rungtynės

3 min. Klaipėdiečiai rungtynes pradėjo laimėdami atkarpą 10:5.

5 min. Po C.Higginso dvitaškio aikštės šeimininkai skirtumą sumažino iki 3 taškų (9:12).

7 min. „Triumf“ išlygino rezultatą 16:16.8 min. C.Higginso tritaškis išvedė rusus į priekį 19:16.

10 min. Pirmojo kėlinio pabaigoje 5 taškus be atsako pelnę klaipėdiečiai pirmavo 28:23

13 min. Jau antrojo kėlinio pradžioje 10 taškų be atsako pelnę aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą 33:28.

16 min. Klaipėdiečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 3 taškų (35:38).

19 min. Po P.Spiridonovo dvitaškio „Triumf“ persvara išaugo iki 9 taškų (47:38).

20 min. 4 taškus be atsako pelnęs „Neptūnas“ kėlinio pabaigoje priartėjo iki 5 taškų (42:47).

23 min. M.Runkausko tritaškis sumažino skirtumą iki 2 taškų (47:49).

25 min. Dar vienas M.Runkausko tolimas šūvis išlygino rezultatą 50:50.

26 min. „Triumf“ laimėjo atkarpą 8:2 ir susigrąžino 6 taškų persvarą (58:52).

29 min. Po D.Kulagino tritaškio aikštės šeimininkai pirmavo dviženkliu skirtumu (65:54).

30 min. Besibaigiant kėliniui „Neptūnui“ pavyko sumažinti skirtumą iki 7 taškų (65:58).

32 min. Klaipėdiečiai priartėjo iki 4 taškų (62:66).

35 min. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Trium“ vėl susigrąžino dviženklį pranašumą (74:64).

38 min. Po K.Landry dvitaškio aikštės šeimininkų persvara pirmą kartą tapo 16 taškų (82:66).

40 min. Besibaigiant rungtynėms klaipėdiečiams pavyko skirtumą sumažinti tik iki 13 taškų. „Triumf“ šventė pergalę 83:70.