L.Kleiza su „Fenerbahche“ - Turkijos taurės pusfinalyje

Trečiadienį Ankaroje prasidėjusiame

L.Kleiza pelnė 21 tašką.<br>EPA-ELTA nuotr.

Feb 6, 2014, 10:37 AM, atnaujinta Feb 16, 2018, 3:52 PM

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 21 tašką, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovo metimus, trissyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 31 minutę (30:54) L.Kleiza pataikė 1 tritaškį iš 4, 7 dvitaškius iš 9 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Bo McCalebbas, 8 - Nemanja Bjelica.

Pralaimėjusiems 21 tašką pelnė Kirkas Penney, 14 - Canas Mutafas, 8 - Kaya Pekeris.

Pusfinalyje „Fenerbahche Ulker“ krepšininkai šeštadienį žais su Izmiro „Pinar Karsiyaka“ klubu, kuris kitame ketvirtfinalio mače po pratęsimo 87:80 (21:24, 9:12, 24:16, 16:18) 17:10) palaužė Ankaros „Turk Telekom“ ekipos pasipriešinimą.

„Fenerbahche Ulker“ komanda Turkijos taurę yra iškovojusi keturis kartus, iš jų net tris sykius per pastaruosius ketverius metus.