V.Dilys prie svarbios savo ekipos pergalės prisidėjo 23 taškais

1. Tartu „Rock“ (Estija) 4 0 338:288 8

BNS ir lrytas.lt inf.

2014-02-12 11:31, atnaujinta 2018-02-16 10:26

Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojo ir vietą ketvirtfinalyje užsitikrino I grupės turnyro lyderis tapo Tartu „Rock“ (Estija) klubas su Augustu Pečiukevičiumi ir Vilmantu Diliu, namuose 84:73 (22:20, 18:23, 22:18, 22:12) nugalėjęs į trečiąją poziciją smuktelėjusią Samaros „Krasnyje krylja“ (Rusija) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs V.Dilys pelnė 23 taškus, atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir triskart prasižengė. Per 29 minutes jis pataikė 1 tritaškius iš 2, 8 dvitaškius iš 9 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

A.Pečiukevičiaus indėlis į pergalę - 11 taškų, 1 sugriebtas ir 1 perimtas kamuolys bei 7 rezultatyvūs perdavimai. Per 32 žaidimo minutes jis pataikė 1 tritaškį iš 5 ir 4 dvitaškius iš 6, dusyk suklydo ir prasižengė 3 kartus.

Kitame I grupės susitikime antrąją pergalę iškovojo ir į antrąją vietą pakilo Antverpeno „Port of Antwerp Giants“ (Belgija) krepšininkai, svečiuose 81:79 (23:16, 25:23, 14:15, 19:25) įveikę autsaiderę Mediašo „GAZ Metan“ (Rumunija) komandą.

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

2. Antverpeno „Port of Antwerp Giants“ (Belgija) 2 2 323:315 6

3. Samaros „Krasnyje krylja“ (Rusija) 2 2 302:307 6

4. Mediašo „GAZ Metan“ (Rumunija) 0 4 302:355 4

Antrąją nesėkmę patyrė ir į antrąją vietą J grupėje smuktelėjo Rimanto Kaukėno Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) klubas, svečiuose 78:90 (17:23, 18:22, 23:24, 20:21) nusileidęs trečiąją pergalę iškovojusiems ir grupės lyderiais tapusiems Solnoko „Olaj“ (Vengrija) krepšininkams.

Lietuvis į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 6 taškus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė. Per 35 žaidimo minutes R.Kaukėnas pataikė 1 dvitaškį iš 4, realizavo visus 4 baudų metimus, tačiau visi 4 jo tritaškiai buvo netaiklūs.

Kitame grupės mače Novo Mesto „Krka“ (Slovėnija) komanda išvykoje po pratęsimo 93:88 (20:18, 14:22, 20:22, 26:18, 13:8) įveikė Šolė „Basket“ (Prancūzija) ekipą.

J grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Solnoko „Olaj“ (Vengrija) 3 1 308:286 7

2. Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) 2 2 328:310 6

3. Novo Mesto „Krka“ (Slovėnija) 2 2 292:298 6

4. Šolė „Basket“ (Prancūzija) 1 3 302:336 5

Trečiąją pergalę antradienį iškovojo ir L grupės lyderio poziciją susigrąžino Donaldo Kairio treniruojamas Minsko „Cmoki- Minsk“ (Baltarusija) klubas, namuose 104:73 (38:15, 22:25, 22:18, 22:15) sutriuškinęs Kotkos „Team Teho Sport“ (Suomija) penketuką.

Kitame grupės susitikime Orhuso „Bakken Bears“ (Danija) krepšininkai namuose 92:84 (22:20, 19:22, 25:10, 26:32) įveikė pirmąją nesėkmę patyrusią Jekaterinburgo „Ural“ (Rusija) komandą.

L grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 3 1 383:310 7

2. Jekaterinburgo „Ural“ (Rusija) 3 1 352:334 7

3. Orhuso „Bakken Bears“ (Danija) 1 3 325:342 5

4. Kotkos „Team Teho Sport“ (Suomija) 1 3 302:376 5

K grupės rungtynių rezultatai:

Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) - Gaziantepo „Royal Hali“ (Turkija) 46:71

Liubercų „Triumf“ (Rusija) - Dižono „Basket“ (Prancūzija) 72:69

K grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Gaziantepo „Royal Hali“ (Turkija) 4 0 303:257 8

2. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 3 1 285:279 7

3. Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) 1 3 242:273 5

4. Dižono „Basket“ (Prancūzija) 0 4 270:291 4

Į turnyro ketvirtfinalį pateks po dvi geriausias „Last 16“ etapo grupių ekipos.