„Fortūna“ namuose neatsilaikė prieš „Kibirkštį“

Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkės Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionato rungtynėse namuose rezultatu 54:78 (14:23, 21:23, 11:8, 8:24) nusileido Lietuvos čempionėms ir moterų Eurolygos dalyvėms Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ ekipai.

Dvikovos akimirka.<br>„Fortūnos“ nuotr.

Mar 1, 2014, 5:39 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 7:36 PM

Klaipėdietės (13 pergalių, 12 pralaimėjimų, 4 vieta LMKL čempionate) tris kėlinius varžovėms priešinosi gana rimtai – 31 rungtynių minutę komandas skyrė vos 6 taškai - 48:54, tačiau vėliau aikštės šeimininkės ėmė strigti vilniečių gynybos gniaužtuose ir viešnios susikrovė solidžią persvarą.

Iki rungtynių pabaigos likus porai minučių, „Kibirkšties-VIČI“ ekipai (23 pergalės, 1 pralaimėjimas, 1 LMKL pozicija) susikrauti pranašumą padėjo du Ievos Krastinos ir Rimos Valentienės tritaškiai.

„Fortūnos“ gretose išsiskyrė Gabrielė Gutkauskaitė, surinkusi 16, Lina Aglinskaitė pridėjo 11, Monika Grigalauskytė - 10 taškų, Eglė Šikšniūtė – 9, Kristė Druskytė – 6 tšk.

Vilnietes į pergalę vedė Lina Pikčiūtė, pelniusi 16 taškų (12 atk. kam.), Greta Šniokaitė – 15, Mantė Kvederavičiūtė ir Hollie Elizabeth Mershon – po 12 tšk.

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ žaidėjos geriau kovojo po krepšiais dėl atšokusių kamuolių (46:33) ir rečiau klydo (17:25).

Ramunė Kumpienė („Fortūnos“ vyr. trenerė): „Rungtynių pradžioje šiek tiek šlubavo mūsų gynyba, tad varžovės buvo keliais taškais priekyje, o antroje rungtynių pusėje mus į nokdauną pasiuntė keli iš eilės pataikyti „Kibirkšties-VIČI“ žaidėjų tritaškiai. Buvo sunku atsitiesti, užtat toks ir skirtumas, nors dar ketvirtojo kėlinio pradžioje atsilikome vos 6 taškais.“

Artimiausias rungtynes „Fortūna“ žais kovo 7 dieną (penktadienį) išvykoje su Kauno rajono „Hoptrans-Sirenomis“.

Priminsime, kad šią ekipą klaipėdietės pusfinalyje eliminavo iš LKF taurės turnyro. Kovo 30 dieną Panevėžyje „Fortūna“ LKF taurės turnyro finale susitiks su Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ ekipa.