NBA: R.Westbrooko prakeiksmas nutrauktas

Russellą Westbrooką erzinęs prakeiksmas nutrauktas. „Oklahoma City Thunder“ komanda 113:107 (29:22, 28:20, 30:29, 26:36) nugalėjo „Memphis Grizzlies“ krepšininkus, taip nutraukdama trijų iš eilės pralaimėjimų seriją. „Thunder“ komanda dar nebuvo įveikusi varžovų nuo tada, kai po paskutinės kelio operacijos į aikštę sugrįžo R.Westbrookas.

„Grizzlies“ ir „Thunder“ mačas.<br>AP nuotr.

Mar 1, 2014, 9:11 AM, atnaujinta Feb 15, 2018, 8:00 PM

Pergalės kalviu vėl tapo Kevinas Durantas. Jis iš viso pelnė 37 taškus, tačiau pirmojoje rungtynių pusėje buvo mažai pastebimas.

Sirgaliai pirmąją pusę stebėjo sunerimę, bet po didžiosios pertraukos K.Durantas parodė įprastą veidą. Jis pelnė 30 taškų.

R.Westbrookas aikštėje praleido 28 minutes ir buvo antras pagal rezultatyvumą, pelnęs 21 tašką. Serge'as Ibaka pelnė šešiolika taškų ir atkovojo devynis kamuolius.

„Grizzlies“ komandoje rezultatyviausias buvo Mike'as Milleris, pelnęs 19 taškų. Juos jis sumetė ketvirtajame kėlinyje. Marcas Gasolis pelnė 17, o Zachas Randolphas – trylika taškų ir atkovojo dešimt kamuolių.