LKL „Visų žvaigždžių“ dienoje - „Vakarų“ pergalė

Į LKL „Visų žvaigždžių“ dieną sugrįžusią „Rytų“ ir „Vakarų“ komandų dvikovą laimėjo pastaroji. Sauliaus Štombergo vadovaujama ekipa 113:108 nugalėjo varžovus, kuriems sirgalių pageidavimu vadovavo Aleksandras Petrovičius.

Rungtynių akimirka.<br>G.Šiupario nuotr.

Mar 2, 2014, 4:55 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 7:09 PM

Naudingiausiu „Visų žvaigždžių“ rungtynių žaidėju tapo Justinas Dentmonas, padėjęs „Vakarams“ iškovoti pergalę. J.Dentmonui atiteko LKL žvaigždė, kurią jam įteikė legendinis teisėjas Romualdas Brazauskas. Jam taip pat atiteko „BEKO“ šaldytuvas.

„Vakarams“ atiteko 10 tūkst. 500 litų vertės čekis.

„Snaiperių konkurso“ rezultatai.

Dėjimų konkursas.

Vakarai“: J.Dentmonas 21, M.Pocius 18,T.Leslie 17

Rytai“: R.Seibutis ir J.Palacios – po 20.

Rungtynės

1 min. Pirmieji taškai - pirmasis dėjimas. Netrukus A.Petrovičiaus auklėtiniai išsiveržė 7:0.

3 min. Pamatę, kad varžovai lekia į priekį, vakariečiai atsakė spurtu, išsiveržę 8:7, tačiau netrukus rezultatas buvo lygus - 9:9.

4 min. M.Pocius dėkojo komandos draugams už puikų perdavimą, kai ataką baigė dėjimu. 12:11.

5 min. „Vakarai“ pirmavo 19:17.

6 min. J.Palaciosas dukart iš eilės greitas atakas baigė dėjimais, tačiau jo komanda atsilikinėjo 23:26.

7 min. „Rytai“ priartėjo 25:26, tačiau snaiperis M.Runkauskas smeigė tritaškį - 29:25.

8 min. Kėlinį rezultatu 29:27 laimėjo vakariečiai.

11 min. „Vakarai“ turėjo solidų pranašumą - 40:29.

12 min. Skirtumą padidino M.Runkauskas, pataikęs tritaškį. Netrukus T.Leslie pridėjo du taškus - 45:29.

15 min. „Vakarų“ rinktinė pirmavo 50:40.

16 min. Lyderiai nepasikeitė - 60:52.

17 min. J.Dentmonas mėgino gražiai krauti į krepšį, bet jam nepavyko. Netrukus jis reabilitavosi tritaškiu - 57:67.

21 min. Vakariečiai ir toliau pirmavo - 81:73.

23 min. T.Leslie perėmė kamuolį, nusivarė jį krepšio link, atliko perdavimą ir vakariečiai pirmavo 92:82. Tokiu rezultatu baigėsi trečiasis kėlinys.

26 min. Vakariečiai išsiveržė 97:82. Atrodo, kad Klaipėdoje susirinkusių sirgalių palaikoma ekipa tvirtai laiko vadžias.

28 min. V.Vasylius pataikė tritaškį, pelnydamas keturioliktąjį tašką - 100:93.

30 min. R.Seibutis skirtumą sumažino iki 98:102.

32 min. „Rytų“ komanda spaudė varžovus paskutinėmis minutėmis, bet „Vakarų“ krepšininkai šventė pergalę 113:108.

***

„Rytų“ rinktinės treneriai. Vyriausias treneris – A.Petrovičius. Asistentas - Rimangas Grigas („Pieno žvaigždės“).

„Vakarų“ rinktinės treneriai. Vyriausias treneris – S.Štombergas. Asistentgas – Kazys Maksvytis („Neptūnas“.

„Rytų“ rinktinės starto penketas. Martynas Gecevičius, Renaldas Seibutis, Juanas Palacios (visi - „Lietuvos rytas“), Arvydas Šikšnius („Nevėžis“), Artūras Jomantas („Pieno žvaigždės“)

„Vakarų“ rinktinės starto penketas. Justinas Dentmonas, Martynas Pocius, Paulius Jankūnas, Giedrius Staniulis ("Juventus" ), („Žalgiris“), Mindaugas Lukauskis („TonyBet“)