G.Petronytė žaidė vos pusšeštos minutės

Tryliktą nesėkmę Turkijos moterų

Per pusšeštos žaidimo minutės (5:32) lietuvė gynyboje atkovojo 1 kamuolį, po kartą suklydo bei prasižengė.<br>L.Brundzos nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Mar 3, 2014, 5:21 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 6:24 PM

18 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Evanthia Maltsi, 16 - Aneika Henry, 11 - Yvonne Turner.

16 taškų prie pergalės prisidėjo Petra Kulichova, 13 - Iva Perovanovič, 10 - Gülšah Akkaya.

Turkijos čempionate pirmauja Stambulo „Galatasaray Odeabank“ (21 pergalė ir 1 pralaimėjimas) klubas, o pirmenybių autsaiderės pozicijoje lieka Ankaros „TED Kolejliler“ (2/20) komanda su Kamile Nacickaite.