Italijoje - rezultatyvus R.Kaukėno žaidimas

2014 m. kovo 24 d. 13:37
BNS ir lrytas.lt inf.

Dvyliktąją pergalę Italijos vyrų

Daugiau nuotraukų (1)
Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs R.Kaukėnas pelnė 19 taškų, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 32 žaidimo minutes R.Kaukėnas pataikė 3 tritaškius iš 5, 2 dvitaškius iš 7 ir visus 6 baudų metimus.
17 taškų prie pergalės prisidėjo Jamesas White'as, 14 - Michele Antonuttis, 13 - Andrea Cinciarinis.
Svečių gretose išsiskyrė Calebas Greenas (28 tšk.) ir Drake'as Dieneris (22 tšk.).
Į keturioliktąją vietą nukritęs Kremonos „Vanoli“ (8/16) klubas su Donatu Zavacku svečiuose 78:100 (24:27, 12:19, 24:24, 18:30) pralaimėjo devintojoje pozicijoje esančiai Venecijos „Umana“ (11/13) ekipai.
Lietuvio sąskaitoje 6 taškai 5 atkovoti kamuoliai ir 2 pražangos. Per 29 aikštėje praleistas minutes D.Zavackas prametė visus 3 tritaškius, pataikė 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo abu baudų metimus.
15 taškų į šeimininkų krepšį įmetė Jasonas Richas, 14 - Sime Sprlija, 13 - Jarrius Jacksonas.
Nugalėtojų gretose pasižymėjo Donellas Tayloras (26 tšk.), Andre Smithas (23 tšk.) ir Hrvoje Peričius (20 taškų).
Šešiolikos komandų turnyre pirmauja Milano „EA7 Emporio Armani“ (18/5) krepšininkai.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.