D.Maskoliūno komanda Lenkijoje iškovojo pergalę

Septynioliktąją pergalę 24-osiose

D.Maskoliūno treniruojama ekipa palaužė varžovus.<br>D.Umbraso nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Mar 28, 2014, 2:53 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 1:09 AM

24 taškus nugalėtojams pelnė Adamas Waczynskis, po 11 - Lance'as Jeteras bei Šarūnas Vasiliauskas.

Įžaidėjas iš Lietuvos per 24 minutes (23:56) pataikė 1 tritaškį iš 2, 1 dvitaškį iš 3 bei realizavo visus 6 baudų metimus. Be to jis sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Simo Buterlevičiaus indėlis į pergalę 8 taškai ir 5 atkovoti kamuoliai. Per 27 žaidimo minutes (26:48) jis pataikė visus 8 baudų metimus, tačiau prametė dvitaškį ir abu tritaškius, dusyk suklydo ir triskart prasižengė.

D.Krestinino sąskaitoje - 2 taškai, rezultatyvus perdavimas, perimtas kamuolys ir blokuotas varžovo metimas. Per 13 minučių (13:10) jis prametė abu dvitaškius, realizavo abu baudų metimus ir prasižengė 2 sykius.

Sėkmingiausiai šeimininkų gretose žaidė Damianas Kuligas (16 tšk.), Nemanja Jaramazas ir J.P.Prince'as (po 11 taškų).

Pirmaujančios grupės (dėl 1-6 vietų) lyderiu liko čempiono titulą ginantis Manto Česnauskio Zelionos Guros „Stelmet“ klubas.

Autsaiderių grupėje (dėl 7-12 vietų) aštuntąją vietą užima Ovidijaus Galdiko Gdynės „Asseco“ (11/12) ekipa, o Ovidijaus Varanausko Gdansko Starogardo „Polpharma“ (6/17) komanda - vienuolikta.