Lenkijos lygoje tarp lietuvių taškais išsiskyrė Š.Vasiliauskas

Dvidešimtąją pergalę 25-osiose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo lyderių (kova dėl 1-6 vietos) grupėje pirmaujantis bei čempiono titulą ginantis Manto Česnauskio atstovaujamas Zelionos Guros „Stelmet“ klubas.

BNS ir lrytas.lt inf.

2014-04-03 15:04, atnaujinta 2018-02-14 21:57

"Stelmet" krepšininkai namuose 76:69 (26:16, 17:20, 15:10, 18:23) įveikė šeštojoje pozicijoje likusią Slupsko „Energa Czarni“ (12 pergalių ir 13 pralaimėjimų) ekipą.

Lietuvio indėlis į pergalę - 3 taškai ir rezultatyvus perdavimas. Per 14 su puse minutės (14:39) M.Česnauskis prametė dvitaškį, pataikė 1 tritaškį metimą iš 2 bei tris kartus prasižengė.

Antroje vietoje esanti Deniso Krestinino Zgoželeco „PGE Turow“ (19/6) komanda savo aikštėje 93:56 (30:10, 20:20, 23:19, 20:7) sutriuškino šeštojoje pozicijoje esantį Vloclaveko „Anwil“ (12/13) penketuką.

D.Krestininas į svečių krepšį įmetė 2 taškus, ir kartą prasižengė. Vos 6 minutes ir 19 sekundžių aikštelėje praleidęs puolėjas iš Lietuvos pataikė vienintelį dvitaškį metimą.

Trečiojoje pozicijoje likęs Dariaus Maskoliūno treniruojamas Sopoto „Trefl“ (17/8) klubas su dviem lietuviais savo aikštėje 73:84 (26:24, 16:11, 11:23, 20:26) nusileido ketvirtojoje vietoje esantiems Radomo „Rosa“ (15/10) krepšininkams.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidęs Šarūnas Vasiliauskas pelnė 16 taškų, sugriebė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir kartą prasižengė. Per 25 su puse minutės (25:30) įžaidėjas pataikė 4 tritaškius iš 9 bei 2 dvitaškius metimus iš 3.

20 su puse minutės (20:38) aikštelėje praleidusio Simo Buterlevičiaus sąskaitoje 2 (tritaškiai 0/5, dvitaškiai 1/2) taškai, 3 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas ir 2 pražangos.

Autsaiderių (kova dėl 7-12 vietų) grupėje vienuoliktąją vietą užimanti Ovidijaus Varanausko Gdansko Starogardo „Polpharma“ (6/19) komanda savo aikštėje po pratęsimo 83:91 (21:19, 17:17, 17:18, 17:18, 11:19) nusileido devintojoje pozicijoje įsitvirtinusiai Košalino AZS (12/13) ekipai.

16 su puse minutės (16:39) žaidęs lietuvis taškų nepelnė (tritaškiai 0/3, dvitaškiai 0/4), sygriebė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.