D.Maskoliūno ekipa Lenkijoje pralaimėjo

D.Maskoliūno auklėtiniai pralaimėjo.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Apr 20, 2014, 1:46 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 12:52 PM

Dvidešimt trečiąją pergalę 30-ose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir pirmaujančių (kova dėl 1-6 vietos) grupės lyderio poziciją susigrąžino čempiono titulą ginantis Manto Česnauskio Zelionos Guros „Stelmet“ klubas, šeštadienį namuose 93:85 (31:24, 18:14, 25:24, 19:23) nugalėjęs trečiojoje pozicijoje likusią Dariaus Maskoliūno treniruojamą Sopoto „Trefl“ (20 pergalių ir 10 pralaimėjimų) komandą su dviem lietuviais.

M.Česnauskio indėlis į pergalę - 5 taškai, 1 atkovotas ir 1 perimtas kamuolys bei 3 rezultatyvūs perdavimai. Per 11 su puse minutės (11:22) jis pataikė 1 tritaškį iš 2 ir 1 dvitaškį iš 2 bei sykį suklydo ir dukart prasižengė.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Vladimiras Dragičevičius, 16 - Lukaszas Koszarekas, 15 - Przemyslawas Zamojskis.

Šarūnas Vasiliauskas svečiams pelnė 3 taškus, sugriebė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir dukart prasižengė. Per 16 minučių (16:09) jis pataikė 1 tritaškį iš 4.

8 minutes (8:09) aikštelėje praleidęs Simas Buterlevičius prametė abu dvitaškius iš taškų nepelnė bei kartą prasižengė.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidė Michalas Michalakas (22 tšk.), Davidas Bremby's ir Milanas Majstrovičius (po 10 tšk.).

Taip pat dvidešimt trečiąją pergalę 30-ose rungtynėse iškovojo bei į antrąją vietą smuktelėjo Zgoželeco „PGE Turow“ klubas su Denisu Krestininu, savo aikštėje 92:79 (32:19, 15:18, 30:14, 15:28) nugalėjęs ketvirtojoje pozicijoje likusią Radomo „Rosa“ (16/14) ekipą.

6 minutes (6:10) žaidęs D.Krestininas nugalėtojams pelnė 2 (dvitaškiai 1/2) taškus, sugriebė 1 kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Pergales iškovojo ir abu autsaiderių (kova dėl 7-12 vietų) grupėje dėl aukštesnių pozicijų kovojantys klubai su lietuviais: septintoje vietoje esanti Ovidijaus Galdiko Gdynės „Asseco“ (17/13) komanda, varžovų aikštėje po pratęsimo 77:70 (22:12, 13:18, 10:17, 18:16, 14:7) įveikė autsaiderį Kolobžego „Kotwica“ (4/26) penketuką, o dešimtoje vietoje įsitvirtinusi Gdansko Starogardo „Polpharma“ (8/21) ekipa su Ovidijumi Varanausku išvykoje 82:78 (15:15, 22:18, 20:22, 25:23) nugalėjo devintojoje pozicijoje esančius Vroclavo „Šląsk“ (16/14) krepšininkus.

23 su puse minutės (23:14) žaidęs O.Galdikas nugalėtojams pelnė 8 (dvitaškiai 4/5, baudos 0/1) taškus, atkovojo 4 kamuolius bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

O.Varanauskas į šeimininkų krepšį įmetė 13 (tritaškiai 3/3, dvitaškiai 1/3, baudos 2/3) taškų, sugriebė 1 kamuolį ir dukart prasižengė (per 20 min. 53 sek.).