Radviliškiečiai tapo Čikagos lietuvių lygos rekordininkais

Finale, visus keturis kėlinius laimėję „Radviliškio“ krepšininkai dominavo visų rungtynių metu ir pelnytai pasidabino auksiniais apdovanojimais. Naudingiausiu ČLKL 2013-2014 m. sezono žaidėju pripažintas čempionų komandos vidurio puolėjas Josephas Petrusičius. 20 taškų finale surinkęs legionierius iš Kroatijos šiose pirmenybėse vidutiniškai, kiekvienose rungtynėse pelnydavo po 15 taškų ir atkovodavo po 7 kamuolius.

Apr 30, 2014, 12:24 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 10:49 AM

Čempionų taurę ketvirtą kartą į viršų iškėlę nuo pat pirmojo sezono ČLKL rungtyniaujantys „Radviliškio“ krepšininkai po šios įsimintinos pergalės tapo lygos rekordininkais. Prie trijų iš eilės, 2007-2009 m. sezonuose iškovotų čempionų titulų, radviliškiečiai, po penkerių metų pertraukos vėlgi susigrąžino stipriausios ČLKL komandos vardą.

Iki tol ČLKL čempionais po triskart yra tapę „Alytaus“ (2004-2006 m.) ir „Kunigaikščių“ (2010, 2011 ir 2013 m.), o kartą nugalėjo „Lituanicos“ komanda (2012 m.).

11-ojo išeivijos lietuvių krepšinio sezono bronzine prizininke tapo ČLKL debiutantė „M Brothers“ komanda. Rungtynėse dėl trečiosios vietos ji rezultatu 68:61 įveikė lygos senbuvę „Atleto“ komandą. Šios ekipos krepšininkai jau septynis sezonus iš eilės atkakliai siekia ČLKL medalių, tačiau ir šiame sezone jiems nepavyko įgyvendinti savo svajonių.

„Iššūkio“ taurė – „Jaunimui“

Antrosios pagal pajėgumą ČLKL komandų grupės („B“) nugalėtojais tapo bei „Iššūkio“ taurę pirmąkart laimėjo „Jaunimo“ krepšininkai. Finale, rezultatyviausio šio sezono krepšininko (vid. 27 taškai per rungtynes) Aurimo Matulevičiaus auklėtiniai rezultatu 78:69 (10:21, 15:26, 26:13, 27:9) nugalėjo praėjusio sezono ČLKL čempionus „Compass-Kunigaikščių“ krepšininkus.

Šiose rungtynėse jaunieji „Lituanicos“ krepšinio akademijos krepšininkai sukūrė mažą stebuklą: po dviejų kėlinių atsilikinėdami 22 taškų persvara (25:47) jie sugebėjo pavyti nuvargusius varžovus ir išplėšti neįtikėtiną pergalę.

Šių rungtynių didvyriu tapo naudingiausias „Iššūkio“ taurės turnyro žaidėjas Mantas Tamašauskis, kuris surinko daugiau nei pusę visų komandos pelnytų taškų – 40 ir didžia dalimi lėmė komandos pergalę finale.

ČLKL „Iššūkio“ taurės bronzinius apdovanojimus iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai, kurie mažajame finale rezultatu 54:43 nugalėjo „Lietavos“ komandą.

Senjorų čempionate triumfavo PLC

Čikagos lietuvių krepšinio lygos keturių komandų senjorų čempionate šiemet triumfavo Pasaulio lietuvių centro (PLC) krepšininkai. Finale jie, po pratęsimo, rezultatu 52:49 (43:43) išplėšė pergalę prieš „Jaguaro“ komandą.

Treti senjorų čempionate liko „Neptūno“ krepšininkai, aplenkę „Lokių“ komandą.