„Real“ krepšininkai antrą kartą įveikė Malagos klubą

Antrosiose Ispanijos krepšinio lygos pusfinalio rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas Madrido „Real“ klubas sekmadienį namuose 89:87 (22:26,22:22, 26:18, 19:21) nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje reguliariajame sezone likusią Mindaugo Kuzminsko bei Domanto Sabonio Malagos „Unicaja“ komandą bei serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

BNS ir lrytas.lt inf.

Jun 8, 2014, 5:57 PM, atnaujinta Feb 13, 2018, 1:48 AM

Pirmajame pusfinalio mače namuose Madrido krepšininkai varžovus nugalėjo po pratęsimo - 98:93.

Sekmadienio rungtynėse M.Kuzminskas per daugiau nei 8 žaidimo minutes (8:11) nė karto nemetė į šeimininkų krepšį, po kartą suklydo bei prasižengė.

D.Sabonis antrajam mačui Madride buvo registruotas, tačiau nerungtyniavo.

Po 18 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Franas Vasquezas ir Jaysonas Grangeris, 16 - Carlosas Suarezas, 11 - Ryanas Toolsonas.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Rudy Fernandezas, 17 - Sergio Llullas, 15 - Felipe Reyesas, 14 - Jaycee'as Carrollas, 10 - Ioannis Bourousis.

Trečiąsias Ispanijos krepšinio lygos pusfinalio serijos rungtynes komandos antradienį žais Malagoje.