CSKA iki Jungtinės lygos trofėjaus liko žingsnis

Maskvos CSKA komanda ir antrosiose Jungtinės lygos finalo serijos rungtynėse nepaliko vilčių Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ komanda. CSKA iškovojo pergalę 86:59 (20:15, 21:13, 18:13, 27:18) ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Jun 10, 2014, 8:00 PM, atnaujinta Feb 12, 2018, 11:59 PM

„Nižnij Novgorod“: P.Korobkovas 13, T.Rochestie 11, D.Thompsoras 9, S.Antonovas 8, E.Baburinas 6, V.Paninas 5, D.Chvostovas 4, V.Ivlevas 2, D.Golovinas 1.

CSKA: M.Teodosičius 18, V.Fridzonas 13, A.Kaunas 12, S.Weemsas 10, K.Hinesas 9, J.Pargo 8, N.Krstičius ir V.Chriapa po 6, A.Voroncevičius 4.

Rungtynės

„Nižnij Novgorod“: S.Antonovas, P.Korobkovas, D.Chvostovas, V.Paninas, D.Thompsonas.

CSKA: M.Teodosičius, S.Weemsas, A.Voroncevičius, A.Kaunas, V.Chriapa.

Pirmasis kėlinys

2 min. Rungtynių pradžią CSKA laimėjo 6:2 ir išsiveržė į priekį. Po P.Korobkovo tritaškio skirtumas sumažėjo iki taško (5:6).

5 min. Aikštės šeimininkai nė per žingsnį nepaleido varžovų. Į.S.Weemso dvitaškį tuo pačiu atsakė S.Antonovas (9:10).

7 min. N.Krstičius pataikė tik vieną baudos metimą, o D.Thomopsonas išlygino rezultatą (11:11).

8 min. D.Chvostovo dvitaškis persvėrė rezultatą „Nižnij Novgorod“ naudai (13:11).

9 min. 9 taškus iš eilės pelnę Maskvos krepšininkai išsiveržė į priekį 20:13.

10 min. Po pirmojo kėlinio CSKA pirmavo 20:15.

Antrasis kėlinys

11 min. T.Rochestie dvitaškis sumažino CSKA pranašumą iki 3 taškų (17:20).

15 min. Svečiai pelnė 4 taškus iš eilės ir padidino pranašumą iki 8 taškų (27:19).

17 min. V.Chriapa dvitaškiu atsakė į D.Chvostovo metimą iš vidutinio nuotolio (30:23).

20 min. Spurtavusi CSKA laimėjo atkarpą 11:5 ir po dviejų kėlinių pirmavo 13 taškų (41:28).

Trečiasis kėlinys

22 min. P.Korobkovas sumetė abi baudas. M.Teodosičius į tai atsakė 5 taškais iš eilės (46:30).

23 min. Po A.Kauno dvitaškio skirtumas išaugo iki 18 taškų (48:30).

27 min. Šeimininkai pelnė 4 taškus iš eilės ir sumažino skirtumą iki 12 taškų (41:53).

30 min. CSKA kėlinį užbaigė 5 taškais be atsako ir po trijų kėlinių pirmavo 59:41.

Ketvirtasis kėlinys

31 min. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui CSKA toliau didino pranašumą. Po 3 K.Hineso taškų svečiai pirmavo 62:41.

33 min. Į V.Panino tritaškį CSKA atsakė 7 taškais (69:44).

35 min. 5 taškus iš eilės pelnę „Nižnij Novgorod“ krepšininkai sumažino skirtumą iki 20 taškų (49:69).

40 min. Mačo pabaigoje šeimininkams pavyko nežymiai sumažinti skirtumą. CSKA iškovojo pergalę 86:59.