L. Kleizos taškų neužteko, Ž. Obradovičius - išvarytas

Turkijos krepšinio čempionato finalo serijoje antrąjį pralaimėjimą patyrė Stambulo „Fenerbahce“ ekipa. Lino Kleizos atstovaujamas klubas svečiuose 82:88 (16:28, 22:12, 11:21, 33:27) nusileido Stambulo „Galatasaray“ ekipai.

Jun 10, 2014, 11:41 PM, atnaujinta Feb 12, 2018, 11:55 PM

Serijos iki keturių pergalių rezultatas lygus – 2-2.

Puolėjas iš Lietuvos buvo vienas rezultatyviausių „Fenerbahce“ komandoje. Jis per 23 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat 22 taškus surinko B.McCalebbas, 12 taškų pridėjo O.Savašas.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausias buvo 24 taškus surinkęs C.Arroyo. 16 taškų prie pergalės pridėjo M.Manucharas, 15 – S.Guleras.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui iš aikštės už ginčus su teisėjais buvo išvarytas įsisiautėjęs Željko Obradovičius.