L. Kleizai dėl čempiono titulo dar teks pakovoti

Turkijos krepšinio čempionato finalo serijoje prireiks lemiamų septintųjų rungtynių. Serijoje iki keturių pergalių pirmavusi Stambulo „Fenerbahce“ ekipa išvykoje 77:85 (13:24, 25:16, 22:18, 17:27) nusileido Stambulo „Galatasaray“ ekipai.

L.Kleiza per 21 minutę „Fenerbahce“ ekipai pelnė 2 taškus.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo

Jun 17, 2014, 10:45 AM, atnaujinta Feb 12, 2018, 7:11 PM

Linas Kleiza per 21 minutę „Fenerbahce“ ekipai pelnė 2 taškus, atkovojo 2 kamuolius, 4 kartus prasižengė.

Rezultatyviausias buvo 19 taškų surinkęs E.Preldzičius. 15 pridėjo B.Bogdanovičius.

Nugalėtojų ekipoje 19 taškų pelnė C.Arroyo, 15 pridėjo Z.Ercegas.

Lemiamos rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį.