Dvidešimtmečiai pergalingai pradėjo kontrolinių rungtynių seriją

Europos dvidešimtmečių (U20)

T.Masiulio auklėtiniai startavo pergalingai.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Jun 21, 2014, 1:50 AM, atnaujinta Feb 12, 2018, 3:26 PM

Pirmosiose serijos su čekais rungtynes Lietuvos U20 vaikinų vyr. treneris Tomas Masiulis leido žaisti visiems krepšininkams ir visi aikštelėje pasirodę žaidėjai sugebėjo pasižymėti.

Dviem krepšininkams pavyko pelnyti 10 ir daugiau taškų. Puolėjas Donatas Tarolis į varžovų krepšį įmetė 17 taškų (7/9 dvitaškių, 3/3 baudos metimų) ir atkovojo 7 kamuolius, o Justas Tamulis - 10 (2/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių).

Iš varžovų trys krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių: Prokopas Slanina - 19, Lukas Festras - 11, Janas Krivanekas - 10.

Lietuvos rinktinė laimėjo tris pirmuosius kėlinius, vienu metu persvara siekė 20 taškų. Tačiau ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dažniau klydo ir leido čekams taikliai atakuoti.

Antrąsias rungtynes Lietuvos ir Čekijos U20 rinktinės žais Kaune, „Kaustos“ salėje, šeštadienį 18 val.

Po trejų kontrolinių rungtynių Lietuvos dvidešimtmečiai persikels į Druskininkus, kur mėnesio pabaigoje dukart susitiks su rezervine Lietuvos rinktine.

Liepos 8-20 dienomis Kretoje vyksiančiame U20 vaikinų Europos čempionate lietuvių varžovais A grupėje bus graikai, britai ir latviai.