Rezervinė rinktinė nugalėjo ir slovėnus

Slovėnijoje stovyklaujanti

BNS ir lrytas.lt inf.

Jun 25, 2014, 2:47 AM, atnaujinta Feb 12, 2018, 1:19 PM

Tai antroji lietuvių pergalė Slovėnijoje - sekmadienį jie 76:55 (16:20, 19:10, 22:12, 19:13) nugalėjo ir slovėnų dvidešimtmečių rinktinę.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai antrąsias rungtynes pradėjo aktyviai ir nesunkiai laimėjo pirmąjį kėlinį. Naudingai rungtyniavo Tauras Jogėla, Žygimantas Janavičius, Rokas Giedraitis.

Po pertraukos ir skirtos Lietuvos rinktinei techninės pražangos Slovėnijos vyrų rezervas buvo priartėjęs prie lietuvių. Nepaisydami aukštaūgių trūkumo, Lietuvos krepšininkai nepasidavė. Iniciatyvos ėmėsi Eimantas Bendžius, ir skirtumas vėl padidėjo.

Po 14 taškų Lietuvai pelnė T. Jogėla (7 atkovoti kamuoliai) ir Adas Juškevičius (3/3 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudos metimų), 11 - Edgaras Ulanovas, po 10 - E.Bendžius ir Ž.Janavičius - po 10.

Daugiausia pavojaus Lietuvos rezervinei rinktinei kėlė Matejus Krušičius, kuris per 11 minučių pelnė 12 taškų (4/4 dvitaškių, 4/4 baudos metimų), tačiau sugebėjo per tą laiką prasižengti 5 kartus.

Grįžusi iš Slovėnijos rezervinė Lietuvos vyrų rinktinė persikels stovyklauti į Druskininkus, kur sužais dvejas kontrolines rungtynes su Lietuvos dvidešimtmečių vaikinų rinktine.

Rezervinėje komandoje yra keli kandidatai ir į pagrindinę Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę. Tačiau pagrindinis rezervinės rinktinės uždavinys - parengti pagrindą studentų rinktinei, kuri kitais metais dalyvaus Universiadoje Pietų Korėjoje.