Į ketvirtąją Italijos lygą „Montepaschi“ keliasi nukarūnuoti

Po septynerių metų pertraukos Italijos krepšinio lyga turi naujus čempionus. Jais tapo Milano „Emporio Armani“ krepšininkai, dramatiškoje finalo serijoje 4:3 palaužę nukarūnuotą Sienos „Montepaschi“.

Jun 28, 2014, 9:59 AM, atnaujinta Feb 12, 2018, 10:27 AM

Lemiamose serijos rungtynėse „Emporio Armani“ namuose šventė pergalę 74:67 (19:9, 17:20, 12:25, 26:13).

„Emporio Armani“ komandai tai buvo pirmasis čempionų titulas nuo 1996-ųjų.

Milano klubo pergalę lėmė fantastiškas ketvirtasis kėlinys, kurį laimėjo 13 taškų skirtumu.

Naudingiausiu finalo serijos žaidėju išrinktas gynėjas Alessandro Gentile, paskutiniajame mače surinkęs 18 taškų.

Beje, praėjusią naktį 21 metų italas buvo pakviestas NBA naujokų biržoje. 53-uoju šaukimu jį pasirinko „Minnesota Timberwolves“.

A.Gentilei geriausiai talkino 11 taškų pridėjęs Nicolo Melli, Keitho Langfordo sąskaitoje – 9 taškai.

„Montepaschi“ ekipai Erickas Greenas surinko 15, Marquezas Haynesas – 14 taškų.

Dėl finansinių nusikaltimų kitą sezoną „Montepaschi“ rungtyniaus ketvirtajame Italijos krepšinio divizione.