„Petrochema“ tęsė pergalingą žygį, G.Kurtinaitis pelnė 36 taškus

Ketvirtojo kėlinio antroje pusėje po A.Urbono ir Dovydo Šemeklio tritaškių „Petrochema“ nutolo - 66:59. Likus žaisti minutę „Jazz-Diremta“ sugrąžino intrigą - 66:64. Paskutinių metimų nepataikę šeimininkai bandė gelbėtis pražangomis, bet „Petrochemos“ ekipa neklydo ir iškovojo pergalę - 71:64.

Oct 18, 2014, 10:53 PM, atnaujinta Jan 26, 2018, 5:45 PM

Kęstučio Naruševičiaus treniruojama ekipa po pergalingų rungtynių Laikinojoje sostinėje išlieka tarp čempionato lyderių. „Petrochema“ dalijasi 1-3 vietomis su Molėtų „Ežerūno-Kario“ ir Vilniaus „Perlo-MRU“ komandomis.

Nugalėtojams Vladislovas Razumnovas pelnė 16 taškų (5 atk. kam., 3 rez. perd.), Ričardas Verbickas 10, Aurimas Urbonas, Dovydas Šemeklis ir Karolis Šarukas po 8, Henrikas Vorotnikovas ir Tomas Milinskas po 7. Kauniečių gretose sėkmingiausiai žaidė Mantvydas Stašelis (17 tšk.) bei Ronaldas Rutkauskas (11 taškų).

Raseinių „Rasai“ 90:78 įveikė amerikiečiu pasistiprinusią Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“. „Rasų“ snaiperis Giedrius Kurtinaitis įskraidino 8 tritaškius, o įtemptų ir atkaklių rungtynių pabaigoje suvalkiečių baudos aikštelėje nardęs ir svarbius taškus rinkęs Gediminas Butkus privertė varžovus pasiduoti.

Nuo pralaimėjimo marijampoliečių neišgelbėjo ir naujokas iš JAV Casey Matthew Coons. 24 metų 180 cm ūgio gynėjui tai buvo pirmosios rungtynės NKL.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas G.Kurtinaitis iš viso pelnė 36 taškus (8/10 trit., 6/7 baud.) ir surinko 34 naudingumo balus. G.Butkaus sąskaitoje – 17 taškų (5 atk. k., 5 rez. perd.), Valdemaro Savostjanovo – 12. „Sūduvos-Mantingos“ gretose išsiskyrė po 20 taškų pelnę Paulius Petrilevičius (14 atk. k., 32 naud. b.) ir Paulius Kleiza. Marijampolės komandoje debiutavęs amerikietis įžaidėjas Casey Matthew Coons į „Rasų“ krepšį įmetė 8 taškus.