Aidas Viskontas tapo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ didvyriu

Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse A grupėje antradienį Pasvalio „Pieno žvaigdžių“ klubas savo aikštelėje po pratęsimo 76:74 (18:22, 15:14, 17:22, 19:11; 7:5) nugalėjo Tamperės „Pyrinto“ (Suomija) ekipą.

A.Viskontas iš pradžių išplėšė pratęsimą, o jame - ir pergalę.<br>P.Mantauto nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Oct 28, 2014, 8:11 PM, atnaujinta Jan 24, 2018, 8:55 AM

Aidas Viskontas paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę išlygino rezultatą ir privertė komandas žaisti pratęsimą. Jo metu A. Viskontas pataikė lemiamus baudos metimus, o paskutinė varžovų ataka buvo nesėkminga.

„Pieno žvaigždėms“ (2 pergalės/0 pralaimėjimų) 18 taškų pelnė Tauras Jogėla (9 atk. kam.), po 13 – Evaldas Kairys (9 atk. kam.) ir Osvaldas Olisevičius, 12 – Aidas Viskontas (10 atk. kam.).

„Pyrinto“ (2/1) ekipai 18 taškų surinko Antero Lehto.

B grupėje Kėdainių „Nevėžio“ (0/3) komanda namuose 70:71 (26:10, 10:20, 15:15, 19:26) nusileido Raplos „Tyco“ (Estija, 3/0) ekipai.

Šeimininkams 16 taškų pelnė Vaidotas Volkus (7 atk. kam.), 12 – Šarūnas Kulevičius, 11 – Aurimas Adomaitis, 10 – Roderickas Camphoras.

„Tyco“ ekipoje naudingai žaidė lietuvis Ernestas Ežerskis, kurio sąskaitoje – 18 taškų, 2 atkovoti kamuoliai ir rezultatyvus perdavimas.

Kitose B grupės rungtynėse Talino „TLU Kalev“ (Estija, 0/3) ekipa su Robertu Grabausku išvykoje 63:73 (15:20, 23:10, 13:23, 12:20) pralaimėjo „Valmiera“ (Latvija, 3/0) komandai.

Lietuvis per 20 min. pelnė 8 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir išnaudojo asmeninių pražangų limitą.