J. Mačiulis ir M. Kuzminskas džiaugėsi pergalėmis Ispanijoje

Malagos klubas sekmadienį namuose 74:59 (15:15, 15:13, 20:18, 24:13) įveikė penktą nesėkmę patyrusius San Sebastiano „Gipuzkoa Basket“ (0/5) krepšininkus.

J.Mačiulis sekmadienio rungtynėse pelnė 6 taškus.<br>J.Stacevičiaus nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Nov 2, 2014, 8:36 PM, atnaujinta Jan 23, 2018, 4:13 PM

Lietuvis nugalėtojams pelnė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, dukart suklydo bei sykį prasižengė. Per daugiau nei 22 žaidimo minutes (22:17) prametė tritaškį ir pataikė 2 dvitaškius iš 4.

Po 14 taškų prie pergalės prisidėjo Calebas Greenas ir Konstantinos Vasileiadis, 13 - Jaysonas Grangeris.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Davidas Doblas ir Willas Hanley'is (po 11 tšk.), Mikelis Motosas bei Taquanas Deanas (po 10 tšk.).

Madrido „Real“ komanda sekmadienį savo aikštėje 90:71 (25:12, 26:16, 20:27, 19:16) nugalėjo šeštojoje pozicijoje esančią "Valencia“ (3 pergalės ir 2 pralaimėjimai).

Lietuvos krepšininkas į svečių krepšį įmetė 6 taškus, po krepšiais sugriebė 6 (3 - puolime) ir perėmė vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė. Per 24 žaidimo minutes (23:59) J.Mačiulis pataikė 2 dvitaškius iš 6 bei realizavo abu baudų metimus.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Ioannis Bourousis (15 tšk.), Felipe Reyesas (12 tšk.), Sergio Llullas ir Salahas Mejri (po 10 tšk.).

Svečiams 20 taškų pelnė Bojanas Dubljevičius, 16 - Rafaelis Martinezas.

Penkioliktąją vietą Ispanijos čempionate užima Manresos „La Bruixa d'Or“ ekipa su Mariumi Grigoniu - 1 pergalė ir 3 pralaimėjimai.