J. Valančiūnas siekė dvigubo dviženklio, „Raptors“ pralaimėjo

J.Valančiūnas buvo arti dvigubo dviženklio.<br>„USA Today Sports“/“ScanPix“ nuotr.

Nov 3, 2014, 6:36 AM, atnaujinta Jan 23, 2018, 3:46 PM

Jono Valančiūno atstovaujama „Toronto Raptors“ komanda NBA sezone patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Trečiosiose rungtynėse „Raptors“ klubui koją pakišo naują – po LeBrono Jameso – erą išgyvenanti „Miami Heat“ komanda. Pastaroji pergalę šventė 107:102 (31:26, 33:28, 23:23, 20:25). „Heat” krepšininkams tai buvo trečioji pergalė iš tiek pat galimų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs J.Valančiūnas žaidė beveik 29 minutes ir buvo arti dvigubo dviženklio. Lietuvos rinktinės aukštaūgis pelnė 14 taškų (dvitaškiai: 6/12, baudų metimai: 2/2), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, keturiskart prasižengė ir blokavo du metimus.

Ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ ekipai po spurto buvo pavykę priartėti 88:94, tačiau svarstyklių persverti į savo pusę taip ir nepavyko. Toronto komanda stengėsi prisivyti varžovus, bet likus žaisti mažiau nei pusę minutės vis dar atsilikinėjo 102:106. Galiausiai Luolas Dengas baudos metimu savo ekipai leido vienu tašku padidinti persvarą – 107:102 – o „Raptors“ ataka baigėsi nesėkmingai.

„Raptors“ komandai Majamio ekipos barjeras išlieka neįveikiamas. „Heat“ šventė 16-ąją pergalę iš eilės prieš Toronto ekipą. Beje, „Heat“ išliko vienintele ekipa Rytų konferencijoje, kuri nepatyrė pralaimėjimo skonio.

Ją šioje dvikovoje į priekį vedė Chrisas Boshas (21 taškas ir 11 atk. Kam.) ir Dwyane'as Wade'as (19 taškų). Luolas Dengas pridėjo 18 taškų, o Shawne'as Williamsas – 16.

Toronto komandoje DeMaras DeRozanas pelnė 30 taškų, o Kyle Lowry sąskaitoje – 22 taškai.

„Raptors“ Majamio klubo nenugali nuo 2010 metų sausio 27 dienos.

Pasiekė ribą

Carmelo Anthony įstojo į NBA 20 tūkstančių taškų klubą, kai „New York Knicks“ komanda 96:93 (29:21, 23:29, 27:30, 17:13) nugalėjo „Charlotte Hornets“ krepšininkus.

C.Anthony šiose rungtynėse pelnė 28 taškus ir svariai prisidėjo prie antrosios komandos pergalės per tris mačus. Antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusioje „Hornets“ komandoje rezultatyviausias buvo Alas Jeffersonas, pelnęs 21 tašką.

Gary Nealas pridėjo 17.

„Hornets” gynėjas Michaelas Kiddas-Gilchristas pirmojo kėlinio antrojoje pusėje krito ant parketo ir daugiau rungtynėse nepasirodė.

„Knicks“ ekipoje Amare'as Stoudemire'as pelnė 17 taškų, o Imanas Shumpertas – 15.

Kiti mačai:

„Los Angeles Clippers“ (2/1) - „Sacramento Kings“ (2/1) 92:98 (19:25, 32:20, 23:25, 18:28)

„Clippers”: B.Griffinas (8 atk. kam.) ir S.Hawesas po 17, Ch.Paulas (11 rez. perd.) 16,

„Kings”: D.Cousinsas (17 atk. kam.) 34, R.Gay'us (7 atk. kam.) 25, D.Collisonas 14.

„Portland Trail Blazers” (1/2) - „Golden State Warriors” (3:0) 90:95 (22:30, 26:21, 20:17, 22:27)

„Blazers”: L.Aldridge'as (13 atk. kam.) 26, W.Matthewsas 18, R.Lopezas (10 atk. kam.) 12.

„Warriors”: K.Thompsonas 29, S.Curry 21, L.Barbosa 13.