R. Kaukėno ir K. Lavrinovičiaus ekipai Europos taurėje nesiseka

R.Kaukėnas rungtynėse žaidė 31 minutę ir pelnė 8 taškus.<br>J.Stacevičiaus nuotr. iš archyvo

Nov 4, 2014, 10:53 PM, atnaujinta Jan 22, 2018, 7:19 AM

Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius vienodu taškų skaičiumi prisidėjo prie Emilijos Redžo „Grissin Bon“ komandos indėlio, bet to nepakako pergalei Europos taurėje. A grupėje „Grissin Bon“ komanda išvykoje 79:93 (6:30, 23:18, 22:16, 28:29) pralaimėjo Saragosos CAI krepšininkams. Pastariesiems tai buvo antroji pergalė per keturis turus. Lietuvius turinčiai ekipai – trečioji nesėkmė iš eilės. „Grissin Bon“ kol kas laimėjo tik pirmąjį Europos taurės sezono mačą.

R.Kaukėnas šiose rungtynėse žaidė 31 minutę ir pelnė 8 taškus (dvitaškiai: 4/9, tritaškiai: 0/1), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir 4 kartus suklydo.

K.Lavrinovičius 8 taškus pelnė per 19 minučių (dvitaškiai: 1/3, tritaškiai: 2/4), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą.

Jų komandoje rezultatyviausiai sužaidė Andrea Cinciarini, pelnęs 17 taškų.  Achulle'as Polonara pelnė 16 taškų. Nugalėtojus į priekį vedė Raško Katičius, pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius. Stevenas Jelovacas atkovojo 7 kamuolius ir pelnė 17 taškų.

Kiti mačai:

Liublianos „Olimpija“ - Sankt Peterburgo „Zenit“ 89:84 (26:14, 25:22, 25:25, 13:23)

„Olimpija“: S.Salinas (10 atk. kam.) 21, M.Begičius 17, B.Mahkovičius 10.

„Zenit“: C.Jonesas 19, J.Valijevas 13, D.Kulaginas 12.

Oldenburgo EWE - Šarlerua „Spirou“ 72:68 (20:23, 21:18, 20:13, 11:14)

EWE: A.Chubbas (8 atk. kam.) 20, R.Pauldingas 13, N.Aleksandrovas ir Ph.Neumannas po 11.

„Spirou“: D.Page'as (9 atk. kam.) 26, E.Wise'as 19, A.Collinsas 9.