Europos taurė: K. Kemzūros pratęsimai, R. Kurtinaičio pergalė

„Chimki“ treneris R.Kurtinaitis džiaugėsi dar viena pergale.<br>V.Balkūno nuotr. iš archyvo

2014-11-05 19:43, atnaujinta 2018-01-22 05:21

Trečiadienį Europos taurėje buvo sužaisti ketvirtojo turo mačai. „Lietuvos ryto“ - E – grupėje antrąją pergalę iškovojo Volgogrado „Krasnyj oktiabr“ klubas. Trečiadienį Rusijos komanda savo aikštėje 61:59 (15:12, 17:13, 15:16, 14:18) nugalėjo Belgrado „Partizan“ komandą. Pastaroji per keturis turus neiškovojo nė vienos pergalės. '

„Krasnyj oktiabr“ ekipą į priekį vedė Randy Culpepperis ir A.Ponkrašovas. Pirmasis pelnė 13 taškų, o antrasis – 12. Iki dvigubo dviženklio nedaug trūko Romeo Travisui, kuris atkovojo 8 kamuolius ir pelnė 10 taškų.

„Partizan“ komandoje N.Milutinovas pelnė 13 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, o Edo Muričius pridėjo 12 taškų.

Pergalę iškovojo ir Ploješčio „Asesoft“ krepšininkai, kurie namuose 83:74 (19:18, 24:19, 16:20, 24:17) nugalėjo Jeruzalės „Hapoel“.

„Asesoft“ komandą į priekį vedė D.Brownas. Jis atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir pelnė 16 taškų. Draganas Labovičius pridėjo 15 taškų, o 14 pelnė Alhaji Mohammedas.

„Hapoel“ komandoje Donta Smithas atkovojo 8 kamuolius ir pelnė 23 taškus, Yotamas Halperinas pridėjo 15.

Lietuvio pergalė

Trečiąją pergalę D grupėje iškovojo Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda. Ji savo aikštėje 98:84 (30:22, 19:21, 25:13, 24:28) nugalėjo Solnoko „Olaj“  klubą, įsirašiusiam trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

„Chimki“ komandą į priekį vedė Igoris Vialcevas, į varžovų krepšį įmetęs 17 taškų. Jamesas Augustine'as pelnė 15, o 13 pridėjo Marko Popovičius.

„Olaj“ ekipoje Davidas Vojvoda pelnė 19 taškų, S.Miloševičius pridėjo 18, o 13 pelnė Marko Brkičius.

K. Kemzūra ir trys pratęsimai

Kęstučio Kemzūros emocijos liejosi per kraštus tai vyko gerokai ilgiau nei keturi kėliniai. C grupėje Nymburko ČEZ komanda po trijų pratęsimų 89:87 (12:13, 20:14, 11:17, 13:12, 13:13, 6:6, 14:12)nugalėjo Romos „Acea“ krepšininkus. ČEZ komandai tai buvo antroji pergalė, o Romos klubui – pirmoji nesėkmė.

K.Kemzūros komandą į priekį vedė Tre Simmonsas, pelnęs 23 taškus. Mažai atsiliko Pavelas Houska, kuris prie pergalės pridėjo 21 tašką. Darius Washingtonas pelnė 16 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Acea“ komandoje Kyle Gibsonas padarė 8 klaidas, bet pelnė 20 taškų. Rokas Stipčevičius pelnė 18, o Brandonas Triche – 12 taškų.

Dar sveiksta

F grupėje Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipa iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. „Lokomotiv“ išvykoje 77:63 (17:20, 19:14, 20:10, 21:19) nugalėjo Podgoricos „Budučnost“ krepšininkus.

M.Kalnietis vis dar gydosi traumą ir nerungtyniauja. „Lokomotiv“ komandoje rezultatyviausiai sužaidė Derrickas Brownas, pelnęs 22 taškus, 12 pridėjo Kurnoslavas Simonas, atkovojęs 7 kamuolius. 9 taškus pelnė Nikita Balašovas.

Podgoricos klube po 10 taškų pelnė Darko Planiničius ir Aleksa Popovičius, o A.Capinas pridėjo 9 taškus.

B. Veikalo žaidimas

A grupėje Beno Veikalo atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ komanda 81:78 (15:22, 14:21, 26:24, 26:11) savo aikštėje nugalėjo Paryžiaus „Levallois“ ekipą. Bonos klubui tai buvo antroji pergalė iš eilės, o Prancūzijos komandai – trečiasis pralaimėjimas.

B.Veikalas šiose rungtynėse žaidė 22 minutes ir pelnė 8 taškus (dvitaškiai: 1/3, tritaškiai: 2/6), atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Telekom Baskets“ ekipoje rezultatyviausias buvo Ryanas Brooksas, pelnęs 15 taškų. Angelo Caloiaro pelnė 14 taškų.

„Levallois“ komandoje Sharrodas Fordas pelnė 19 taškų ir atkovojo 12 kamuolių. Blake'as Schilbas pelnė 17 taškų.

Mindaugo Katelyno atstovaujama Bambergo „Brose Baskets“ komanda A grupėje pergalės neiškovojo. Išvykoje ji 74:77 (17:20, 21:17, 16:20, 20:20) nusileido Strasbūro SIG krepšininkams. Tai buvo ketvirtoji SIG pergalė iš tiek pat galimų ir antrasis pralaimėjimas „Brose Baskets“ ekipai.

M.Katelynas žaidė 25 minutes ir pelnė 4 taškus (dvitaškiai: 1/1, tritaškiai: 0/2, baudų metimai: 2/2), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Jo komandoje 23 taškus pelnė Bradley Wanamakeris, o Janis Strielniekis surinko 21.

Nugalėtojų ekipoje Ali Traore pelnė 24 taškus, Mattas Howardas 19.

Kiti Europos taurės mačai:

1 konferencija

B grupė

Dižino JDA – Kantu „Acqua Vitasnella“ 75:66 (16:14, 11:13, 26:12, 22:27)

JDA: E.Walkeris (7 rez. perd.) 22, S.Gray'us ir Z.Mossas po 13.

„Acqua Vitasnella“: D.Johnsonas-Odomas 24, D.Hollisas 14, I.Buva 10.

Ostendės „Telenet“ - Liono Vilerbano ASVEL 99:97 (16:25, 23:16, 26:25, 20:19, 14:12) po pratęsimo

„Telenet“: J.Prince'as 22, G.Echenique 17, D.Džordževičius (10 rez. perd.) 14.

ASVEL: D.Andersenas 25, E.Jacksonas 19, A.Sy (8 atk. kam.) 14.

Gran Kanarijos Las Palmo „Herbalife“ - Kvakenbriuko „Artland Dragons“ 74:63 (16:25, 17:15, 17:10, 24:13)

„Herbalife“: K.Kuric 16, B.Newley 12, E.Baezas 9.

„Artland Dragons“: A.Gravesas 11, A.Seiferthas ir L.Hillas po 10.