Carmelo ir LeBronas virto taškų, Kobe – netikslių metimų mašina

Trys NBA superžvaigždės turėjo išskirtinį vakarą.<br>AP/AFP/Scanpix nuotr. koliažas.

Nov 15, 2014, 8:24 AM, atnaujinta Jan 21, 2018, 10:37 AM

NBA pirmenybėse penktadienio naktį Carmelo Anthony pelnė net 46, o LeBronas Jamesas – 41 tašką, tačiau tik vienas iš jų patyrė pergalės džiaugsmą. Tuo tarpu Kobe Bryantas sužaidė vieną prasčiausių karjeros mačų.

Nepakako beveik pusšimčio taškų

Rezultatyviausią sezono mačą visoje NBA užfiksavęs C.Anthony neatvedė „New York Knicks“ krepšininkų (2/8) į pergalę. Nors Carmelo pelnė beveik pusšimtį taškų, paskutinėmis sekundėmis triumfavo „Utah Jazz“ (4/6) – 102:100 (31:23, 17:24, 27:25, 27:28).

Dar vos prieš savaitę „Jazz“ su sirena pražudė „Cleveland Cavaliers“ komandą.

C.Anthony likus žaisti 2,3 sek. tritaškiu nuo lentos išlygino rezultatą (100:100), bet „Madison Square Garden“ areną nuliūdo pergalingas „Jazz“ gynėjo Trey Burke‘o dvitaškis.

Mačo didvyris pelnė 13 taškų, Gordonas Haywardas surinko 33, Derrickas Favorsas (12 atk. kam.) – 21.

46 taškus pelniusiam C.Anthony trūko paramos. 37-erių argentinietis Pablo Prigioni pridėjo 13, J.R.Smithas – 9 taškus.

Tai buvo septintasis „Knicks“ pralaimėjimas iš eilės.

Panaikino 19 taškų skirtumą

Pergale džiaugėsi L.Jamesas, nors jo vedama „Cavaliers“ (4/3) komanda vos nepaslydo prieš „Boston Celtics“ (3/5) – 122:121 (25:31, 34:28, 25:42, 38:20).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Celtics“ dar pirmavo net 19 taškų skirtumu 103:84. Tačiau Kyrie Irvingas pataikė tris tritaškius, pelnė 13 iš 15 „Cavaliers“ taškų ir likus žaisti 9 min. komandas skyrė jau tik 8 taškai (99:107).

Netrukus iniciatyvą perėmė L.Jamesas, ketvirtajame kėlinyje pelnęs 10 taškų. Būtent jo tritaškis išvedė „Cavaliers“ į priekį 120:118 likus rungtyniauti kiek daugiau nei minutę.

L.Jamesas nugalėtojams ne tik pelnė 41 tašką (13/19 dvit.), bet dar ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. K.Irvingas pridėjo 27 taškus, Andersonas Varejao – 16, Kevinas Love (15 atk. kam.) – 12 (2/7 dvit., 0/3 trit.).

„Celtics“ klubui Kelly Olynykas surinko 21 tašką, lemiamo metimo nespėjusio atlikti Rajono Rondo sąskaitoje – 6 taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir 16 rezultatyvių perdavimų.

Kobe pataikė tragiškai

Dar viena juoda naktis pasitaikė „Los Angeles Lakers“ (1/8) klubui ir Kobe Bryantui. „Lakers“ turėjo pripažinti „San Antonio Spurs“ (5/3) krepšininkų pranašumą 93:80 (29:22, 18:13, 21:22, 25:23), o Kobe sužaidė vieną prasčiausių karjeros mačų per 19 metų NBA.

Pramestų metimų rekordininku tapęs 36-erių gynėjas pelnė 9 taškus ir „iš žaidimo“ pataikė vos 1 metimą iš 14 (1/9 dvit., 0/5 trit., 7/9 baud.).

„Lakers“ Carlosas Boozeris pelnė 19 taškų, Jeremy Linas pridėjo 15.

Tuo tarpu „Spurs“ gretose Timas Duncanas tapo 19-uoju 25 tūkstančius taškų surinkusiu NBA žaidėju. Prie pergalės jis iš viso pridėjo 13 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Cory Josephas įmetė 14, Kawhi Leonardas – 12, Tony Parkeris (9 rez. perd.) – 11 taškų.