J. Hardeno metimas išplėšė pergalę D. Motiejūno klubui

Donatas Motiejūnas vėl žaidė ilgai, o „Houston Rockets“ (8/1) nesuka iš pergalių kelio. Tiesa, NBA Vakarų konferencijos lyderiai turėjo daug vargo su autsaideriais ir tik herojiškas Jameso Hardeno žaidimas padėjo namuose palaužti „Philadelphia 76ers“ (0/9) ekipą 88:87 (19:28, 28:19, 16:21, 25:19).

D.Motiejūnas žaidė labai ilgai, tačiau rezultatyvumu neišsiskyrė.<br>AP nuotr.

2014-11-15 07:57, atnaujinta 2018-01-21 10:37

Pergalingus taškus „Rockets“ komandai J.Hardenas prasiveržimu pelnė iki susitikimo pabaigos likus žaisti 9 sek. „76ers“ gynėjo Michaelo Carterio-Williamso atsakas su sirena buvo netikslus ir „Rockets“ triumfavo.

Susitikimo didvyriu tapęs J.Hardenas iš viso pelnė 35 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus nepaisant pirmajame kėlinyje patirtos traumos.

Dwightas Howardas pridėjo 21 tašką, 16 atkovotų kamuolių ir 7 blokuotus metimus, Trevoro Arizos sąskaitoje – 13 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.

Vėl starto penkete dėl komandos draugo Terrence‘o Joneso kojos traumos rungtynes pradėjęs D.Motiejūnas per 31 minutę pasižymėjo 3 taškais (1/3 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, perėmė 2 kamuolius, suklydo 1 bei prasižengė 3 kartus.

D.Motiejūnui būnant aikštelėje, „Rockets“ įmetė 9 taškais daugiau nei varžovai. Geresnį rodiklį užfiksavo tik įžaidėjas Isaiah Canaanas.

Beje, vienas lietuvio perdavimas baigėsi efektingu kamuolio pakabinimu ore D.Howardui.

Svečiams Tony Wrotenas (8 rez. perd.) surinko 19, Henry Simsas – 14, M.Carteris-Williamsas – 13 taškų.

„76ers“ išlieka vienintele pergalės dar neiškovojusia NBA komanda. Tai prasčiausias Filadelfijos ekipos startas nuo 1972-ųjų, kai „76ers“ startavo net penkiolika pralaimėjimų iš eilės.

Prieš susitikimą su „Rockets“ Filadelfijos krepšininkai net 53 taškais nusileido „Dallas Mavericks“ klubui – 70:123.