Nuo Italijos klubo vadovų priklausys, ar broliai Lavrinovičiai kartu švęs Kalėdas Italijoje.<br>M.Patašiaus nuotr.

Nov 17, 2014, 3:21 PM, atnaujinta Jan 21, 2018, 6:33 AM

Kšištofas Lavrinovičius dar negali planuoti, kur švęs Kalėdas. 35 metų 209 cm ūgio aukštaūgio likimas priklausys nuo Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubo vadovų.

Prieš pusantro mėnesio į Emilijos Redžą persikėlęs krepšininkas sudarė trumpalaikę dviejų mėnesių sutartį. Į komandą jis atvyko pavaduoti traumuoto brolio Darjušo.

Gruodžio 17-ąją sutartis baigsis. K.Lavrinovičius nėra tikras, ar vadovai leis jam baigti sezoną Italijoje.

„Norėčiau likti, – „Sportando“ cituoja K.Lavrinovičių. – Man ir mano šeimai čia patinka. O komandai noriu padėti pasirodyti kuo geriau. Tačiau viskas – klubo rankose.“

Per šešerias sužaistas rungtynes Italijos čempionate K.Lavrinovičius per 22 minutes rinko vidutiniškai 12,8 taško (47 proc. dvit., 44 proc. trit.), atkovojo 3,6 kamuolio ir atliko 1,3 rezultatyvaus perdavimo.

Paskutinėse Italijos pirmenybių rungtynėse su Avelino „Sidigas“ K.Lavrinovičius sužaidė geriausią mačą – pelnė 23 taškus, atkovojo 8 kamuolius, o per lemiamas 2 minutes pasižymėjo 9 taškais ir atvedė „Grissin Bon“ į pergalę 94:88.

Su 5 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu brolių Lavrinovičių ir Rimanto Kaukėno atstovaujamas Emilijos Redžo klubas Italijos čempionate užima pirmąją vietą.