Turkijoje šou surengęs Rokas Giedraitis nuo nesėkmės neišgelbėjo

Nov 19, 2014, 8:41 PM, atnaujinta Jan 21, 2018, 1:50 AM

22-ejų „Šiaulių“ puolėjas Rokas Giedraitis po dviejų kėlinių kėsinosi į rezultatyvumo rekordus, bet po pertraukos atsimušė į turkų gynybines užtvaras. Kaip ir visa šiauliečių kariauna. Trečiosiose FIBA Europos Iššūkio taurės H grupės rungtynėse „Šiauliai“ svečiuose 69:79 (17:15, 22:20, 13:24, 17:20) nusileido Ušako „Sportif“ krepšininkams.

Tai buvo pirmasis šiauliečių pralaimėjimas pirmajame turnyro rate. Tiek „Šiauliai“, tiek „Sportif“, tiek ir Krasnojarsko „Jenisej“ jį baigė turėdami po dvi pergales. Į kitą etapą pateks dvi geriausios H grupės komandos.

Turkijoje „Šiauliai“ uodė pergalę. Vien per du kėlinius R.Giedraitis buvo įmetęs net 21 tašką, Lietuvos ekipa pirmavo 39:35, o šiauliečiai tiesiog karaliavo po abiem krepšiais.

Tačiau po pertraukos turkai rado priešnuodžių nuo 200 cm ūgio R.Giedraičio, kuris antroje susitikimo pusėje sukrapštė tik 4 taškelius.

Be puolimo lyderio likę „Šiauliai“ trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje surinko tik 30 taškų ir turėjo pripažinti pralaimėjimą.

R.Giedraitis iš viso pelnė 25 taškus, Gintaras Leonavičius pridėjo 12, Martyno Linkevičiaus ir Ryano Olanderio sąskaitose – atitinkamai 7 ir 6 taškai.

„Sportif“ klubą į pergalę vedė amerikiečiai. Justinas Carteris ir Courtney Fellsas (11 atk. kam.) surinko po 19 taškų.

„Šiauliai“ kovą po krepšiu laimėjo net 52:33 ir puolime sugriebė net 22 kamuolius, bet prastas dvitaškių (16/41 – 32 proc.) ir baudų (16/24 – 66,7 proc.) pataikydamas neleido baigti pirmojo rato pergalingai.