Vokietijoje - „lietuviškų“ klubų kovos

BNS ir lrytas.lt inf.

Nov 23, 2014, 8:04 PM, atnaujinta Jan 20, 2018, 7:42 PM

Septintąją pergalę devintosiose Vokietijos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimantis Simono Serapino Veisenfelso „Mitteldeutscher BC“ klubas, šeštadienį svečiuose 89:66 (19:19, 28:16, 18:18, 24:13) sutriuškinęs dvyliktojoje pozicijoje esančius „BG Goettingen“ (4 pergalės ir 6 pralaimėjimai) krepšininkus.

Lietuvio indėlis į pergalę - 10 taškų, 2 sugriebti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, klaida ir 4 pražangos. Per 20 minučių (19:49) S.Serapinas prametė dvitaškį, pataikė 3 tritaškius iš 8 bei 1 baudos metimą iš 2.

Trečiąją nesėkmę dešimtajame ture patyrė, tačiau penktąją vietą išsaugojo Mindaugo Katelyno Bambergo „Brose Basket“ (7/3) komanda, išvykoje 73:78 (16:23, 13:19, 16:14, 28:22) nusileidęs trečiojoje pozicijoje esantiems Oldenburgo „EWE Baskets“ (7/2) krepšininkams.

Vos tris minutes (2:49) aikštelėje praleidęs puolėjas iš Lietuvos prametė dvitaškį ir taškų nepelnė.

Vokietijos krepšinio lygoje pirmauja Berlyno „Alba“ (8 pergalės ir 0 pralaimėjimų) krepšininkai, lenkiantys Miuncheno „Bayern“ (7/2) ekipą.

Šeštąją pergalę dešimtajame ture iškovojo ir į septintąją vietą pakilo Tado Klimavičiaus ir Beno Veikalo Bonos „Telekom Baskets“ klubas, namuose 88:71 (19:25, 29:11, 16:23, 24:12) nepalikęs vilčių keturioliktojoje pozicijoje esančiai Tryro TBB (3/7) ekipai su Laurynu Samėnu.

B.Veikalo indėlis į pergalę - 14 taškų, 2 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, dvi klaidos ir pražanga. Per 29 su puse minutės (29:18) lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 4, 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

T.Klimavičius į svečių krepšį įmetė 12 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, ir prasižengė 3 kartus. Per 22 minutes (21:59) jis pataikė 5 dvitaškius iš 6 bei abu baudų metimus.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidęs L.Samėnas pelnė 17 taškų, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo ir dukart prasižengė. Per 23 aikštelėje praleistas minutes (22:42) jis pataikė abu tritaškius abu dvitaškius ir visus 7 baudų metimus.