Monstriškai sužaidęs J. Valančiūnas džiaugėsi sunkia pergale

J.Valančiūnas pelnė 27 taškus.<br>AP nuotr.

Nov 25, 2014, 6:57 AM, atnaujinta Jan 20, 2018, 5:06 PM

Jonas Valančiūnas pasiekė savo asmeninį rezultatyvumo rekordą, o „Toronto Raptors“ komanda išplėšė dar vieną pergalę, kai namuose 104:100 (29:26, 25:22, 27:18, 23:34) nugalėjo „Phoenix Suns“ krepšininkus. Puikiai atakavęs J.Valančiūnas dvikovą pradėjo starto penkete, rungtyniavo 32 minutes ir pasiekė dvigubą dviženklį.

Lietuvos krepšinio rinktinės vidurio puolėjas pelnė 27 taškus, pataikęs 10 dvitaškių iš 11. Jis taip pat pataikė 7 baudos metimus iš 8. J.Valančiūnas taip pat atkovojo 11 kamuolių, dukart suklydo, kartą prasižengė ir blokavo metimą.

Jis buvo rezultatyviausias komandoje.

Dvyliktąją pergalę per 14 mačų pasiekusi „Raptors“ komanda „Suns“ palaužė mačo pabaigoje. Patarojo ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtavo 14:0 ir priartėjo 80:83. Mačą lėmė baudų metimų maratonas, kuriame paskutinius metimus pataikė D.DeRozanas.

Jis pelnė 23 taškus, o L.Williamsas pridėjo 17.

„Suns“ ekipoje E.Bledsoe pelnė 25 taškus. M.Morrisas pridėjo 17, o G.Greenas – 12. Fynikso komandai tai buvo šeštasis pralaimėjimas per penkiolika mačų.