„Mažeikių“ košmaras LKL tęsiasi -- pralaimėjo 15-ą mačą iš eilės

Mačo akimirka.<br>G.Šiupario nuotr.

lkl.lt inf.

Nov 29, 2014, 7:11 PM, atnaujinta Jan 20, 2018, 7:57 AM

LKL čempionate „Šiaulių“ (7-7) ekipa išvykoje 69:60 (18:14, 14:22, 25:9, 12:15) įveikė „Mažeikius“ (0-15), kurie ir toliau lieka be pergalių stipriausioje šalies krepšinio lygoje.

Prabėgus beveik dviems minutėms pirmaisiais taškais rungtynėse apsikeitė Julius Jucikas ir Gediminas Maceina (2:2). Savo komandą į priekį tolimu metimu išvedė Rokas Giedraitis (2:5). Įpusėjus kėliniui minimalia persvara priekyje buvo „Šiauliai“ (7:8). Po Rolando Alijevo tritaškio svečių pranašumas padidėjo iki 5 taškų (10:15). Po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė 4 taškai – 14:18.

Antrąjį kėlinį septyniais taškais iš eilės pradėjo „Mažeikių“ ekipa ir minimalia persvara išsiveržė į priekį (24:23). Po Vytauto Pikalavičiaus baudų metimų mažeikiškiai padidino pranašumą iki 3 taškų (26:23), bet tada jau po du taškus pridėjo R. Giedraitis ir Vytautas Šulskis taip persverdami rezultatą savo komandos naudai (26:27). „Mažeikiai“ atsakė dar vienu spurtu, pelnė 6 taškus paeiliui ir vėl išsiveržė į priekį (32:28). Likus šiek tiek daugiau nei minutei „Šiaulių“ ekipa užsidirbo techninę pražangą, o šia situacija pasinaudoję aikštelės šeimininkai po pirmos rungtynių pusės pirmavo – 36:32.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Šiaulių“ spurtu 5:0, kuris padėjo jiems vėl išsiveržti į priekį (36:37). Svečių ekipa toliau rinko taškus be atsako (36:41). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos „Šiauliai“ turėjo 4 taškų pranašumą (45:49). Prieš lemiamą ketvirtį svečiai dar kartą spurtavo – 45:57.

Ketvirtąjį kėlinį taikliais metimais pradėjo Martynas Linkevičius ir J.Jucikas (45:61). Po taiklių R.Alijevo baudų metimų komandas skyrė 16 taškų (47:63). Tačiau tada „Mažeikiai“ atsakė atkarpa 6:0 ir sumažino deficitą iki 10 taškų (53:63). Darius Tarvydas smeigė du tritaškius iš eilės ir sušvelino rezultatą (59:65). Likus 20 sekundžių iki kėlinio R.Alijevas pataikė dvitaškį taip padidindamas skirtumą iki 10 taškų (59:69). Galutinis rungtynių rezultatas – 60:69.

„Mažeikiai“: A.Gydra 16 tšk., D.Tarvydas 12 tšk., G.Maceina (7 atk. kam.) ir V.Pikalavičius (7 atk. kam.) po 9 tšk.

„Šiauliai“: R.Giedraitis 21 tšk., R.Alijevas 17 tšk., V.Šulskis ir J.Jucikas po 6 tšk., J. Lee 5 tšk.