E. Messina vėl vadovavo „Spurs“, R.Westbrookas grįžo po traumos

R.Westbrookas grįžo į aikštę.<br>AP nuotr.

2014-11-29 10:27, atnaujinta 2018-01-20 08:41

Ettore Messina vėl sėkmingai pakeitė Greggą Popovichių prie „Spurs“ vairo, „Oklahoma City Thunder“ įžaidėjas Russellas Westbrookas po mėnesio pertraukos grįžo į aikštę, o „Memphis Grizzlies“ toliau skina pergales.

lrytas.lt apžvelgia svarbiausius NBA įvykius per reguliariojo sezono mačus naktį iš penktadienio į šeštadienį.

Rungtynės: „Portland Trailblazers“ – „Memphis Grizzlies“ 99:112

„Memphis Grizzlies“ krepšininkai patvirtino, jog neatsitiktinai yra NBA reguliariojo sezono lyderiai. Jie iškovojo jau 14-ą pergalę per 16 mačų, išvykoje 112:99 įveikę „Blazers“, kurie pralaimėjo pirmąjį mačą po 9 pergalių paeiliui.

Svečiai savo persvarą susikrovė antrajame kėlinyje (29:18), vedami Marco Gasolio (26 taškai, 7 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai) ir Mike'o Conley (21 taškas, 10 kamuolių, 9 perdavimai).

Žaidėjas: Russellas Westbrookas („Oklahoma City Thunder“)

Prieš mėnesį ranką susilaužęs R.Westbrookas įspūdingai grįžo į aikštę. Nuo spalio 30-osios nerungtyniavęs „Thunder“ įžaidėjas jau per pirmąsias savo rungtynes po pertraukos žaidė kaip geriausiais laikais.

Per mačą su „New York Knicks“ (105:78) jis surinko 32 taškus (12 iš 17 metimų), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 perdavimus per 24 minutes.

Niujorko komandai vėl negalėjo padėti nugaros skausmus kenčiantis Carmelo Anthony.

Nors „Thunder“ (5 pergalės ir 12 pralaimėjimų) vis dar velkasi turnyro lentelės dugne, ši pergalė ir pasveikęs lyderis atgaivino viltis, kad komanda dar gali įšokti į akrintamųjų varžybų traukinį.

Skaičius: 15

Tiek taškų vien per ketvirtąjį ketvirtį į „Raptors“ krepšį įmetė „Dallas Mavericks“ gynėjas Monta Ellis. Pelnęs 15 iš 19 paskutiniųjų savo komandos taškų iš viso 29 metų 191 cm ūgio krepšininkas surinko 30 taškų, kurie padėjo „Mavericks“ 106:102 laimėti Toronte ir pergale pradėti keturių mačų išvykose seriją.

Citata: „Nemanau, kad jam patinka likti namuose ir mus stebėti per televiziją“

Greggas Popovichius dėl sveikatos bėdų vis dar negali laikyti „Spurs“ vairo, todėl NBA čempionams vadovauja jo asistentas Ettore Messina. Italas NBA įsirašė antrąją pergalę, kai „Spurs“ 112:104 įveikė „Sacramento Kings“.

„Nemanau, kad jam patinka likti namuose ir tai stebėti per televiziją“, – neslėpė E.Messina.

„Spurs“ į pergalę vedė Tony Parkeris (27 taškai, 8 perdavimai) ir Timas Duncanas (18 taškų, 8 atk.kamuoliai ir 3 perdavimai). Starto penkete vidurio puolėjo vietą užėmęs Borisas Diaw surinko 9 taškus, 4 kamuolius ir 4 perdavimus.