Sugrįžimų mače D. Wade'as užgožė C. Anthony

„Heat“ ir „Knicks“ mačas.<br>AP nuotr.

2014-12-01 07:44, atnaujinta 2018-01-20 06:47

Dwyane'as Wade'as pergalingai pažymėjo sugrįžimą ant NBA parketo. „Miami Heat“ lyderis praleido pastaruosius septynis mačus ir privertė „New York Knicks“ komandą gailėtis, kad sugrįžo būtent dabar. „Heat“ išvykoje 86:79 (21:17, 21:17, 21:25, 23:20) nugalėjo „Knicks“ krepšininkus, o po pakinklinės sausgyslės traumos atsigavęs D.Wade'as prie pergalės prisidėjo 27 taškais.

Trylika iš jų jis pelnė ketvirtajame kėlinyje.

„Man ketvirtasis kėlinys yra vienintelis, kur galiu būti savanaudžiu“, - juokėsi D.Wade'as. Jam talkino Chrisas Boshas. Jis pelnė 20 taškų ir pataikė itin svarbų tritaškį likus žaisti minutę. Būtent šiuo metimu Ch.Boshas neleido „Knicks“ pernelyg įsibėgėti.

Į aikštę sugrįžo dėl nugaros skausmų dvejų rungtynių nežaidęs Carmelo Anthony. „Knicks“ komandai jis pelnė 31 tašką.

„Jeigu galiu žaisti, tai galiu, - sakė C.Anthony. - Aš taip visada nusiteikęs. Kai žaidžiu, jaučiuosi laimingas, todėl būtinai pamėginsiu.“

Niujorko komandos atstovas Amare'as Stoudemire'as pelnė 19 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

„Dabar mums reikia pažiūrėti į save ir nuspręsti, ar mes pakankamai stengiamės, kad laimėtume. Turime savęs paklausti, ar tinkamai pasirengėme ir nusiteikėme rungtynėms“, - sakė A.Stoudemire'as.

Niujorko klubui tai buvo 18-osios rungtynės ir 14-a nesėkmė.

„Heat” per 18 mačų šventė 9-ąją pergalę.

„Sacramento Kings“ - „Memphis Grizzlies“ 85:97 (20:28, 22:30, 23:16, 20:23)

„Phoenix Suns“ - „Orlando Magic“ 90:93 (23:27, 16:25, 19:17, 32:24)

„Portland Trail Blazers“ - „Minnesota Timberwolves“ 107:93 (22:26, 26:14, 27:21, 32:32)

„Boston Celtics“ - „San Antonio Spurs“ 89:111 (22:25, 27:20, 24:33, 16:33)

„Brooklyn Nets“ - „Chicago Bulls“ 84:102 (22:25, 20:22, 21:29, 21:26)

„Detroit Pistons“ - „Golden State Warriors“ 93:104 (24:21, 16:32, 31:29, 22:22)