„Iššūkio“ taurėje – lietuvių pergalės aidai

Tartu „Rock“ iškovojo pergalę.<br>M.Patašiaus nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Dec 3, 2014, 12:53 AM, atnaujinta Jan 20, 2018, 2:46 AM

Trečiąją pergalę trečiajame pagal pajėgumą Senajame žemyne 2014-2015 metų sezono FIBA „Iššūkio“ taurės (EuroChallenge) krepšinio turnyre iškovojo Tartu „Rock“ (Estija) klubas su Augustu Pečiukevičiumi ir Karoliu Petrukoniu.

Antradienį ketvirtojo turo rungtynėse „Rock“ krepšininkai namuose 66:59 (12:16, 11:8, 20:20, 23:16) įveikė antroje vietoje esančią Tirgu Žiu „Energia“ (Rumunija) ekipą ir tapo pirmos konferencijos B grupės turnyro lyderiais.

K.Petrukonis nugalėtojams pelnė 9 taškus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo ir prasižengė 2 kartus. Per 14 su puse minutės (14:29) jis pataikė 4 dvitaškius iš 7 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

A.Pečiukevičiaus sąskaitoje - 7 taškai, 3 sugriebti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 3 klaidos ir 5 pražangos. Per 21 su puse minutės (21:21) jis prametė visus 3 tritaškius, pataikė vos 1 dvitaškį iš 6 bei realizavo 5 baudų metimus iš 8.

18 taškų nugalėtojams pelnė Timo Eichfussas, po 9 - Tanelis Sokkas ir Gertas Dorbekas.

Antrąją nesėkmę patyrusių svečių gretose išsiskyrė Nemanja Miloševičius (18 tšk.) bei Giordanas Watsonas (17 taškų).

Kitose grupės rungtynėse pirmąją pergalę iškovojo autsaideris Sofijos „Lukoil Academic“ (Bulgarija) klubas, svečiuose 76:63 (17:11, 24:16, 19:23, 16:13) nugalėjęs Kermendo „Egis“ (Vengrija) komandą.