„Spurs“ serija nutrūko, pirmąją pergalę iškovojo „76ers”

„Spurs“ ir „Nets“ mačas.<br>AP nuotr.

2014-12-04 08:33, atnaujinta 2018-01-20 00:30

Greggas Popovichius su pavydu stebėjo „Brooklyn Nets“ puolėją Mirzą Teletovičių, nes nė vienas jo starto žaidėjų negalėjo parodyti panašaus žaidimo. M.Teletovičius pasiekė savo sezono rezultatyvumo rekordą bei atkovojo daugiausia kamuolių karjeroje, kai pradėjo rungtynes Kevino Garnetto vietoje. M.Teletovičiaus sąskaitoje – 26 taškai ir 15 atkovotų kamuolių.

Jis svariai prisidėjo prie to, kad „Nets“ per pratęsimą 95:93 (19:19, 21:23, 28:16, 20:30, 7:5) nutrauktų aštuonių iš eilės „San Antonio Spurs“ pergalių seriją.

„Nets“ per pratęsimą sugebėjo pergrupuoti jėgas, kai ketvirtajame kėlinyje iššvaistė 14 taškų pranašumą. G.Popovichius dėl pralaimėjimo kaltino savo starto penketą.

„Jie buvo blankūs, nesivaržė taip, kaip „Nets“. Varžovai iš žaidimo norėjo daugiau nei mūsų starto žaidėjai. Maniškiai gali ir nesutikti, tačiau man nesvarbu, nes esu teisus“, - sakė G.Popovichius.

Mačą su „Philadelphia 76ers” dėl šonkaulio traumos praleidęs Tony Parkeris po trečiojo kėlinio nesužaidė nė trijų minučių. „Spurs“ treneris sakė, kad prancūzas tiesiog dar neatsigavo.

„Spurs“ (13/5) komandoje rezultatyviausias buvo D.Greenas. Jis pelnė 20 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. 15 taškų pridėjo nuo suolo pakilęs M.Ginobilis, o T.Duncano sąskaitoje – 14 taškų ir 17 atkovotų kamuolių.

„Nets“ (8/9) ekipoje prie M.Teletovičiaus sąskaitos 17 taškų pridėjo D.Williamsas, o B.Lopezas pelnė 16 taškų ir atkovojo 15 taškų.

„Minnesota Timberwolves“ - „Philadelphia 76ers“ 77:85 (13:23, 21:9, 22:25, 21:28)

„Charlotte Hornets“ - „Chicago Bulls“ 95:102 (24:26, 16:19, 31:27, 24:30)

„Washington Wizards“ - „Los Angeles Lakers“ 111:95 (27:33, 27:19, 24;17, 33:26)

„Boston Celtics“ - „Detroit Pistons“ 109:102 (21:23, 21:20, 19:15, 27:30, 21:14) per pratęsimą

„Brooklyn Nets“ - „San Antonio Spurs“ 95:93 (19:19, 21:23, 28:16, 20:30, 7:5) per pratęsimą

„Miami Heat“ - „Atlanta Hawks“ 102:112 (18:27, 29:28, 25:33, 30:24)

„Milwaukee Bucks“ - „Dallas Mavericks“ 105:107 (31:29, 33:28, 14:23, 27:27)

„Los Angeles Clippers“ - „Orlando Magic“ 114:86 (31:23, 26:21, 27:18, 30:24)