D. Blattas susiginčijo su K. Irvingu per lemiamą ataką

K.Irvingas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.<br>AP nuotr.

Dec 5, 2014, 6:50 AM, atnaujinta Jan 19, 2018, 10:37 PM

Cleveland Cavaliers“ (10/7) traukinys NBA reguliariojo sezono bėgiais skrieja vis greičiau. LeBrono Jameso kompanija išvykoje 90:87 (25:24, 25:29, 18:20, 22:14) palaužė „New York Knicks“ (4/16) krepšininkus ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Tai didžiausia „Cavaliers“ laimėtų rungtynių serija šį sezoną.

Prie pergalės labiausiai prisidėjo įžaidėjas Kyrie Irvingas, sužaidęs rezultatyviausią mačą šiemet – 37 taškai.

Be to, jo dvitaškis likus rungtyniauti 10 sek. įtvirtino „Cavaliers“ persvarą 90:87. „Knicks“ dar galėjo išplėšti pratęsimą, bet LeBrono Jameso rankų išvengusio Carmelo Anthony tolimą metimą išspjovė krepšys.

Beje, per lemiamą ataką K.Irvingą suerzino trenerio Davido Blatto sprendimas prašyti minutės pertraukėlės. Amerikietis buvo aiškiai nepatenkintas ir demonstratyviai rodė, kad pertraukėlės nereikėjo. D.Blattas į kalbas nesileido.

Po amerikiečio paprašytos pauzės K.Irvingas įmetė pergalę įtvirtinusį dvitaškį.

„Knicks“ neranda pergalių recepto. Niujorko klubui tai buvo jau šeštoji nesėkmė paeiliui.

Penkis svarbius taškus iš eilės susitikimo pabaigoje pelnęs L.Jamesas (12 rez. perd.) įmetė 19, Kevinas Love (11 atk. kam.) – 11 taškų.

„Knicks“ gretose Timas Hardaway‘us jaunesnysis surinko 20, Amar‘e Stoudemire‘as (9 atk. kam.) – 18, Quincy Acy – 15 taškų.

C.Anthony pataikė tik 4 metimus iš 19 ir pasižymėjo vos 9 taškais.

Serija. Absoliutus NBA lyderis „Golden State Warriors“ (16/2) namuose nesunkiai patiesė  „New Orleans Pelicans“ (8/9) krepšininkus - 112:85. Tai buvo jau vienuoliktoji Steve'o Kerro auklėtinių pergalė iš eilės.