D. Motiejūnas nesustoja – šįkart užfiksavo dvigubą dviženklį

Donatas Motiejūnas pratęsė savo gero žaidimo seriją, o „Houston Rockets“ (16/4) iškovojo dar vieną pergalę. „Rockets“ komanda 100:95 (35:18, 25:23, 20:26, 20:28) nugalėjo „Phoenix Suns“ (12/9) krepšininkus ir pasiekė antrą pagal gerumą sezono serijos rezultatą NBA, nors rungtyniauja be savo žvaigždės Dwighto Howardo.

D.Motiejūnas pelnė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.<br>AP nuotr.

Dec 7, 2014, 8:15 AM, atnaujinta Jan 19, 2018, 7:11 PM

„Kai vėl būsime pilna komanda, tapsime rimta problema varžovams“, - sakė Jamesas Hardenas.

D.Motiejūnas ir vėl pademonstravo, kad gali tinkamai užimti D.Howardo vietą. Lietuvos rinktinės narys žaidė beveik 35 minutes ir pasiekė dvigubą dviženklį. D.Motiejūnas pelnė 16 taškų (dvitaškiai: 7/12, baudų metimai: 2/4), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė, padarė keturias klaidas ir blokavo tris varžovų metimus.

„Rockets“ komandoje po 19 taškų pelnė T.Ariza (7 atk. kam.) ir P.Beverley. J.Hardenas irgi užfiksavo dvigubą dviženklį, kai pelnė 15 taškų ir atkovojo 12 kamuolių. Jis dar atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“ komandoje E.Bledsoe pridėjo 23 taškus, P.Tuckeris atkovojo 8 kamuolius ir pridėjo 15, o G.Dragičius – 13 taškų.