R. Kaukėnas – neregistruotas, K. Lavrinovičius žaidė 3 minutes

Vos 3 minutes aikštelėje praleidęs K.Lavrinovičius pelnė 3 (baudoa 3/3) taškus, sugriebė 2 kamuolius ir blokavo varžovo metimą.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Dec 7, 2014, 9:24 AM, atnaujinta Jan 19, 2018, 7:03 PM

Septintą pergalę Italijos elitinės (Serie A) krepšinio lygos devintojo turo rungtynėse iškovojo bei šešiolikos ekipų turnyro lyderę Deivido Dulkio atstovaujamas Venecijos „Umana Reyer“ (7 pergalės ir 1 pralaimėjimas) komandą pavijo į antrąją vietą pakilęs Rimanto Kaukėno ir Kšyštofo Lavrinovičiaus Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas, šeštadienį namuose 77:65 (15:13, 20:15, 16:16, 26:21) nugalėjęs keturioliktojoje pozicijoje likusį Kapo d'Orlando „Upea“ (3/6) penketuką.

R.Kaukėnas vėl nebuvo registruotas susitikimui, o vos 3 minutes aikštelėje praleidęs K.Lavrinovičius pelnė 3 (baudoa 3/3) taškus, sugriebė 2 kamuolius ir blokavo varžovo metimą.

25 taškais prie pergalės prisidėjo Amadeo Della Valle, 15 - Achille Polonara, 12 - Federico Mussinis.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Matteo Soragna (12 tšk.), Sominique Archie's ir Dario Huntas (po 11 taškų).

Į trečiąją poziciją smuktelėjo Lino Kleizos Milano „EA7 Emporio Armani“ (6/2) klubas.