NBA: K. Duranto sugrįžimas į Oklahomą ir G. Popovichiaus nervai

„Thunder“ - „Bucks“.<br>AP nuotr.

Dec 10, 2014, 7:46 AM, atnaujinta Jan 19, 2018, 1:38 PM

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojo „Oklahoma City Thunder“ (8/13) komanda. Ji savo aikštėje 114:101 (26:31, 35:21, 26:26, 27:23) nugalėjo „Milwaukee Bucks“ (11/12) krepšininkus.

„Thunder“ lyderis K.Durantas dėl traumos praleido pirmąsias 17 rungtynių. Į aikštę grįžęs praėjusią savaitę, antradienio naktį jis pirmą kartą po pertraukos žaidė Oklahomoje.

Komandos gerbėjai žvaigždę pasitiko audringais plojimais. „Vien žaisdamas čia jaučiuosi palaimintas“, - po mačo kalbėjo K.Durantas.

Šiose rungtynėse jis per 29 minutes pelnė 23 taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams 28 taškus surinko ir 7 rezultatyvius perdavimus atliko R.Westbrookas.18 taškų pridėjo R.Jacksonas.

Svečių komandoje 18 taškų pelnė O.J.Mayo. 17 taškų pridėjo G.Antetokounmpo, 15 – J.Parkeris.

Kitose rungtynėse „San Antonio Spurs“ (15/6) komanda išvykoje 96:100 (22:21, 21:23, 29:34, 24:22) nusileido „Utah Jazz“ (6/16) ekipai.

Trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai liko be trenerio Greggo Popovichiaus. Su teisėjo sprendimu nesutikęs strategas gavo dvi technines pražangas iš eilės ir buvo išvarytas iš aikštės.

Dėl traumos „Spurs“ negalėjo padėti T.Parkeris.

San Antonijaus komandai 23 taškus surinko ir 14 kamuolių atkovojo T.Duncanas. 16 taškų pelnė K.Leonardas, po 13 pridėjo D.Greenas ir M.Belinelli.

Nugalėtojų ekipai 21 tašką pelnė ir 8 kamuolius atkovojo D.Favorsas. 20 taškų surinko G.Haywardas, 14 pridėjo A.Burksas.