„Utena“ išsaugojo viltį patekti į kitą Europos taurės etapą

1. Vologdos „Čevakata“ (Rusija) 5 4 1 334:325 9

Iš viso dviejose konferencijose ir aštuoniose grupėse žaidžia 31 ekipa.<br>M.Patašiaus asociatyvi nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Dec 11, 2014, 11:18 PM, atnaujinta Jan 19, 2018, 9:19 AM

Ketvirtadienį „Utenos“ krepšininkės namuose 77:66 (28:15, 19:17, 14:14, 16:20) nugalėjo grupės autsaiderę Minsko „Cmoki“ (Baltarusija) ekipą su Giedre Paugaite ir išsaugojo galimybę patekti į kitą varžybų etapą.

16 taškų prie pergalės prisidėjo Eglė Šikšniūtė, 15 - Sandra Linkevičienė, 14 - Kristina Alminaitė, 10 - Eglė Šiulčiūtė (9 atkovoti kamuoliai).

Viešnioms Žana Gorodeckaja pelnė 14 taškų, G.Paugaitė 11, Andola Dortch - 10.

Vidurio puolėja iš Lietuvos per 30 su puse minutės (30:38) pataikė 4 dvitaškius iš 11, realizavo 3 baudų metimus iš 6, atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

Lemiamas rungtynes dėl antrosios vietos grupėje uteniškės gruodžio 18 dieną žais svečiuose su Kamilės Nacickaitės Stambulo „Universitesi“ (Turkija) komanda, kuri ketvirtadienį savo aikštėje 77:69 (24:23, 16:18, 22:15, 15:13) įveikė grupės lyderę Vologdos „Čevakata“ (Rusija) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusi K.Nacickaitė pelnė 20 taškų, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir sykį prasižengė. Per 35 su puse žaidimo minutės (35:17) lietuvė pataikė 3 tritaškius iš 6, 4 dvitaškius iš 6 bei 3 baudų metimus iš 4.

Pirmajame rate uteniškės savo aikštėje įveikė Stambulo komandą 72:70.

I konferencijos B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas, taškai):

2. Stambulo „Universitesi“ (Turkija) 5 3 2 367:294 8

3. „Utena“ 5 2 3 338:347 7

4. Minsko „Cmoki“ (Baltarusija) 5 1 4 292:365 6

Iš viso dviejose konferencijose ir aštuoniose grupėse žaidžia 31 ekipa, o į antrąjį varžybų etapą pateks dvi geriausias grupių komandos.