Gintaras Krapikas skundėsi dėl bedančio „Žalgirio“ puolimo

G.Krapikas liko nepatenkintas žaidėjų pastangomis puolime.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Dec 12, 2014, 8:28 PM, atnaujinta Jan 19, 2018, 7:24 AM

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ir vėl susipainiojo varžovų gynybos voratinkliuose. Lietuvos čempionai priešpaskutinėse Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse 60:73 svečiuose nusileido Kazanės „Uniks“ klubui.

Pergalė būtų leidusi užsitikrinti vietą „Top 16“ etape, bet „Žalgiris“ niekaip nerado kelių priešininkų krepšio link.

Per tris pastaruosius mačas žalgiriečiai rinko vidutiniškai vos 59,3 taško.

„Taškų nepavyko rinkti nei J.Andersonui, nei kitiems žaidėjams. Pirmoje pusėje žaidėme gerai, bet po pertraukos tiesiog neradome kelių „Uniks“ krepšio link. Sunku tikėtis pergalės svečiuose neįmetant bent 70 taškų“, – bedančiu puolimu skundėsi „Žalgirio“ treneris Gintaras Krapikas.

Strategas pridūrė, kad jam buvo smagu grįžti į Kazanės halę, kurioje anksčiau „Uniks“ asistentu dirbo trejus sezonus.

Savo ruožtu „Uniks“ treneris Jevgenijus Pašutinas liko patenkintas žaidėjų troškimu išplėšti bilietą į „Top 16“ iš žalgiriečių rankų.

„Krepšininkai buvo vieningi ir troško patekti į kitą etapą, – tikino prieš mėnesį prie „Uniks“ vairo stojęs J.Pašutinas. – Pagrindinė mūsų užduotis buvo sustabdyti J.andersoną, A.Milaknį, P.Jankūną ir R.Javtoką. Nuo pat pradžių kietai gynėmės. Vis dėlto iki pertraukos turėjome bėdų puolime. Prieš trečiąjį kėlinį pakeitėme savo žaidimą ir tai davė rezultatą. Puolime ėmėme žaisti protingiau ir kontroliavome žaidimo tempą. Išvengėme skubotų atakų. Galiu pasidžiaugti, kad kiekvieneriose rungtynėse žaidžiame vis geriau.“

Kelialapį į „Top 16“ žalgiriečiai iškovos tuo atveju, jei kitą savaitę namuose nugalės Sasario „Dinamo“ komandą arba sulauks bent vieno „Nižnij Novgorod“ pralaimėjimo Stambulo „Anadolu Efes“ ir „Uniks“ klubams.