Jaunieji lietuviai baigė kovą dėl 25 tūkstančių

Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) trijulių „Visų žvaigždžių“ turnyro Dohoje (Kataras) pusfinalyje penktadienį Kauno komanda 15:18 pralaimėjo šeimininkei – Dohos ekipai.

Lietuvos trijulė jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovojo auksą.<br>123rf.com asociatyvi nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

2014-12-12 16:41, atnaujinta 2018-01-19 07:49

Likus žaisti dvi sekundes Kristupas Žemaitis turėjo progą tolimu metimu persverti rezultatą savo komandos naudai, bet kamuolys skriejo pro šalį.

Daliaus Lubio treniruojami jaunimo (iki 18 metų) olimpinių žaidynių Nandzinge (Kinija) čempionai lietuviai (Justas Vazalis, K. Žemaitis, Martynas Sajus ir Jonas Lekšas) šiame turnyre iškovojo dvi pergales ir patyrė vieną nesėkmę.

Finale Dohos krepšininkai žais su pasaulio čempione Novi Sado (Serbija) komanda.

„Visų žvaigždžių“ turnyro nugalėtojams atiteks 25 tūkst. JAV dolerių čekis, antrąją vietą užimsiantiems krepšininkams – 12 tūkst., trečiąją – 8 tūkst., o ketvirtąją – 4 tūkst. dolerių.