Vilniečiai tapo vienvaldžiais NKL lyderiais

Karolis Guščikas surinko dvigubą dublį ir buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, tačiau tokio aukštaūgio indėlio Raseinių komandai nepakako. Iki paskutinės minutės vykusį trilerį tarp Vilniaus „Perlo-MRU“ ir „Rasų“ rezultatu 80:76 laimėjo namų aikštėje rungtyniavę vilniečiai.

D.Domarkas.<br>S.Čirbos/NKL nuotr.

Dec 12, 2014, 10:21 PM, atnaujinta Jan 19, 2018, 7:15 AM

Po pergalės Mindaugo Sakalausko auklėtiniai tapo vienvaldžiais NKL lyderiais.

Pirmoje rungtynių pusėje sąlygas diktavo svečiai. Karolio Guščiko ir Giedriaus Kurtinaičio taiklių metimų dėka po pirmojo kėlinio raseiniškiai pirmavo septyniais taškais (18:25), o prieš didžiąją pertrauką persvarą dar padidino (34:45).

Atstumas tarp komandų augo iki trečiojo kėlinio vidurio (45:60), bet tuoomet „Perlas-MRU“ surengė tritaškių šou, o „Rasų“ atstovai užstrigo šeimininkų gynyboje (55:63). Pradėtą spurtą vilniečiai pratęsė paskutiniame ketvirtyje ir likus žaisti 7 minutes išlygino rezultatą (66:66). Lygiai komandos žaidė iki paskutinės minutės. Po K. Guščiko tritaškio komandas teskyrė vienas metimas (78:76), bet paskutinėje „Rasų“ atakoje iš toli netiksliai atakavo Aidas Kavaliauskas, o pergalę vilniečiams užtikrino du tikslūs Remigijaus Suginto baudų metimai.

„Perlas-MRU“: Antanas Udras 19 (10 atk. kam.), Dominykas Domarkas ir Remigijus Sugintas – po 16, Tadas Rinkūnas 14.

„Rasai“: Karolis Guščikas 26 (11 atk. kam.), Giedrius Kurtinaitis 22, Valdemaras Savostjanovas 11, Aidas Kavaliauskas 9.