Baltijos lygoje - „Lietkabelio“ pergalė 75:62 Prienuose

Septintąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (7 pergalės ir 2 pralaimėjimai) klubas, kuris B grupėje išvykoje 75:62 (20:10, 19:21, 15:19, 21:12) pranoko „Prienų“ (3/5) krepšininkus.

„Lietkabelio“ krepšininkai iškovojo 7-ąją pergalę.<br>kklietkabelis.lt nuotr.

Dec 13, 2014, 9:30 PM, atnaujinta Jan 19, 2018, 6:03 AM

Panevėžiečiai jau pirmajame kėlinyje pademonstravo solidžią gynybą ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 20:10. Antrajame ketvirtyje „Prienams“ pavyko sustabdyti įsibėgėjusius svečius, bet priartėjo jie tik nežymiai – 39:31 įpusėjus mačui buvo „Lietkabelis“.

Po didžiosios pertraukos prieniškiai toliau tęsė sėkmingą žaidimą ir po truputį artėjo Gintaro Kadžiulio auklėtinių link ir prieš lemiamą susitikimo atkarpą turėjo 4 taškų deficitą – 50:54. Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelis“ susigrąžino 9 taškų persvarą (66:57) ir per likusias kiek daugiau nei 4 minutes jo iš savo rankų nebepaleido. Galutinis rungtynių rezultatas – 75:62 „Lietkabelio“ naudai.

Prienai“: Ovidijus Varanauskas 18 (7 atk. kam.), Paulius Ivanauskas 10, Vidmantas Sragauskis, Giedrius Staniulis (7 atk. kam.). ir Dominykas Milka (5 atk. kam.) po 5.

„Lietkabelis“: Ivanas Neliubovas 16 (8/10 dvitaškiai), Noah Dahlmanas 13 (9 atk. kam.), Dainius Šalenga (5 rez. perd.) ir Jurica Žuža po 12, Žygimantas Jonušas 10 (8 atk. kam.).

C grupėje Liepojos „Triobet“ (Latvija) klubas Rusijos sostinėje 93:100 (15:21, 21:27, 29:19, 28:33) turėjo pripažinti Maskvos „Dinamo“ pranašumą. Edgaras Želionis į nugalėtojų krepšį įmetė 12, o Andrius Mažutis - 2 taškus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai)