NKL pirmauja po 17 mačų laimėjusios Vilniaus ir Molėtų ekipos

Penktą pergalė iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda. Šeštadienį marijampoliečiai svečiuose po pratęsimo 69:67 (13:12, 16:12, 16:17, 13:17, 11:9) įveikė Joniškio „Delikateso“ krepšininkus.

Molėtų „Ežerūnas-Karys“ įveikė Jonavos „Petrochemą“ 84:78.<br>NKL nuotr.

Dec 13, 2014, 10:49 PM, atnaujinta Jan 19, 2018, 6:03 AM

Svečiai atitrūko antrojo kėlinio pradžioje, kuomet spurtavę 13:2 susikrovė trylikos taškų persvarą - 37:24.

Nepaisant to, trečiojo kėlinio viduryje Roberto Stankevičiaus auklėtiniai sumažino deficitą iki keturių taškų (45:41), o netrukus po Šarūno Kulevičiaus dvitaškio šeimininkai išsiveržė į priekį - 49:48.

Rungtynių intriga pasiekė aukščiausią tašką, kuomet mačo pabaigoje Donatas Sabeckis taikliu tolimu metimu išlygino rezultatą - 58:58. Po sėkmingo „Sūduvos-Mantingos“ žaidimo gynyboje tas pats D.Sabeckis baudų metimų dėka dar galėjo savo komandai išplėšti pergalę, tačiau abu jo mesti metimai tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Jo metu Marijampolės ekipa įrodė pranašumą ir šventė sunkią pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Paulius Petrilevičius. Vidurio puolėjas per 40 minučių pelnė 18 taškų (8/9 dvit., 2/4 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių bei atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus surinko 28 naudingumo balus.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Tautvydas Kliučinykas, 12 - Donatas Sabeckis, 9 - Marius Valukonis.

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Šarūnas Kulevičius (17 tšk.), Aivaras Galkauskas (14 tšk.) bei Žilvinas Petraitis (12 taškų).

Palangos „Palanga“ - Šilutės „Šilutė“ 66:55

Nacionalinės krepšinio lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai):