Donatas Motiejūnas sužaidė rezultatyviausią savo mačą NBA

Prie sugrįžusio D.Howardo lietuvis pelnė 25 taškus.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Dec 14, 2014, 8:04 AM, atnaujinta Jan 19, 2018, 5:54 AM

Nei puikus Dwighto Howardo sugrįžimas po 11 dėl kelio traumos praleistų mačų, nei trečiasis Jameso Hardeno karjeros trigubas dublis nesutrukdė Donatui Motiejūnui sužibėti ryškiausiai per trejus metus NBA lygoje. Lietuvis sužaidė rezultatyviausią karjeros mačą, o „Houston Rockets“ (18/5) namuose 108:96 (21:31, 33:17, 26:25, 28:23) nugalėjo „Denver Nuggets“ (10/13) ekipą.

D.Motiejūnas per 32 minutes pelnė 25 taškus (9/15 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 1 ir prasižengė 3 kartus.

Dviženklį taškų skaičių lietuvis pelnė septintosiose rungtynėse iš eilės ir atliko daugiausia metimų per trejus metus NBA.

„Mes neatsilaikėme prieš „Rockets“ aukštaūgius. Kai D.Howardas ir D.Motiejūnas gaudavo perdavimus į baudos aikštelę, mes tiesiog negalėjome jų sulaikyti. Jie darė, ką norėjo“, - po mačo sakė „Nuggets“ treneris Brianas Shaw.

Pirmajame kėlinyje D.Motiejūnas prametė keturis metimus ir ant atsarginių suolo sėdosi nepelnęs nė taško.

Tačiau grįžęs į aikštę antrojo ketvirčio pradžioje, lietuvis pelnė 9 taškus paeiliui ir padėjo kiek atpirpdyti dviženklę „Nuggets“ persvarą – 33:40.

Iki pertraukos D.Motiejūnas pridėjo dar 4 taškus.

Trečiajame kėlinyje D.Motiejūnas pelnė 10 taškų, o „Rockets“ atitrūko 80:71. Krepšininkas ant atsarginių suolo nebuvo prisėdęs nė akimirkai.

Ketvirtajame kėlinyje jis pridėjo 2 taškus.

Daugiausia trenerio Kevino McHale‘o liaupsių sulaukęs D.Howardas pelnė 26 taškus ir atkovojo 13 kamuolių, Jamesas Hardenas (10 atk. kam., 10 rez. perd.) pridėjo 24, Trevoras Ariza – 13 taškų.

„Nuggets“ komandoje Darrellas Arthuras surinko 20, buvęs žalgirietis Ty Lawsonas (12 rez. perd.) – 19, J.J.Hicksonas (10 atk. kam.) – 14 taškų.