„Šiaulius“ sužlugdė fantastiškas varžovų metimas

Neįtikėtiną metimą pataikęs Courtney Fellsas (viduryje) po akimirkos šėlo su komandos draugais.<br>G.Šiupario nuotr.

2014-12-16 19:54, atnaujinta 2018-01-19 01:03

„Šiaulių“ krepšininkų kelionė FIBA Europos Iššūkio taurės turnyre baigėsi itin skausmingai – fantastišku varžovų tritaškiu paskutinėmis sekundėmis. Antradienį „Šiauliai“ savo aikštėje stojo į lemiamą H grupės mūšį su turkų klubu Ušako „Sportif“ ir dovanoti pergalės savo aistruoliams nesugebėjo. Intriguojančioje kovoje, kurioje dominavo žaidimas taškas į tašką, „Šiauliai“ krito 75:78 (17:16, 18:19, 20:20, 20:23)

Tris pergales surinkę „Šiauliai“ pergalės atveju būtų užsitikrinę vietą kitame etape. Trečiąjį tašką įsirašiusi „Sportif“ ekipa išstūmė „Šiaulius“ iš antrosios vietos, nes laimėjo ir pirmąjį tarpusavio mačą – 79:69 .

„Šiauliuose“ susirinkę sirgaliai visą mačą stebėjo įtemptą spektaklį, kuris truko iki pat pabaigos. Dar likus žaisti minutę ir 16 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rezultatas buvo 70:70.

Tuomet R.Olanderis pataikė dvitaškį, bet J.Carteris skirtumą lygino dviem baudų metimais.

Kai buvo likę žaisti 34 sekundes, du taškus pelnė R.Giedraitis – 74:72. Netrukus J.Carteris nepataikė, bet „Šiauliams“ pasinaudoti galimybe atitrūkti nepavyko. Tiesa, ekipai padėjo varžovų žaidėjas E.Buckneris, kai pataikė vieną baudų metimą iš dviejų – 73:74. Tuomet buvo likę žaisti 25 sekundes.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 18 sekundžių rezultatas vėl tapo lygus – 75:75.

„Šiauliai“ paskutinį savo metimą patikėjo V.Šulskiui, tačiau šis buvo netaiklus. „Sportif“ ekipai liko trys sekundės ir jas C.Fellsas pavertė stebuklu – pastarasis nepribėgęs aikštės vidurio metė kamuolį, kuris atsitrenkė į lentą ir suspurdėjo krepšyje – 78:75.

„Šiauliai“: V.Šulskis 12, G.Leonavičius po 11, J.Jucikas, R.Giedraitis, R.Alijevas po 10, R.Olanderis 6, T.Olanderis 5.

„Sportif“: C.Fellsas 18, E.Buckneris 17, J.Carteris (9 atk. kam.) 14, C.Warrenas 7, M.Zupanas (7 atk. kam.) 6, O.Hacijevas 5, S.Sanli, I.Yildirimas po 4, R.Rizvanoglu 3.