J. Valančiūnas neprilygo juodkalniečiui, bet „Raptors“ laimėjo

L.Williamsas nugalėtojams pelnė 18 taškų.<br>AP nuotr.

Dec 16, 2014, 6:17 AM, atnaujinta Jan 19, 2018, 3:02 AM

Jonas Valančiūnas neapstumdė vieno iš penkių geriausių kovotojų dėl atšokusių kamuolių NBA, bet „Toronto Raptors“ (19/6) vyrukai ir taip susitvarkė. NBA Rytų konferencijos lyderiai namuose 95:82 (28:25, 16:27, 27:13, 24:17) nugalėjo „Orlando „Magic“ krepšininkus (10/17).

Tai buvo trečioji iš eilės „Raptors“ pergalė ir dešimtoji paeiliui prieš „Magic“ klubą.

Paskutinį kartą „Raptors“ ekipa Orlando komandai pralaimėjo 2012-ųjų kovą.

J.Valančiūnas aikštėje praleido 23 minutes, pasižymėjo 6 taškais (2/6 dvit., 2/2 baud.), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, blokavo metimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Lietuvis nuo trečiojo kėlinio vidurio trenerio Dwayne‘o Casey sprendimu aikštėje nebepasirodė.

„Džiaugiuosi, kad laimėjome. Rungtynės buvo sunkios. Taip pat džiaugiuosi, kad buvau vienas kandidatų tapti geriausiu NBA savaitės žaidėju“, - po rungtynių sakė J.Valančiūnas.

Geriausio NBA Rytų konferencijos savaitės krepšininko rinkimuose jis buvo paminėtas tarp kandidatų.

Lou Williamsas nugalėtojams pelnė 18, Kyle‘as Lowry (8 rez. perd.) – 17, Amiras Johnsonas – 11, Patrickas Pattersonas – 10 taškų.

Dėl traumos jau devintąjį mačą iš eilės praleido „Raptors“ lyderis DeMaras DeRozanas.

J.Valančiūnas pralaimėjo mikrodvikovą 24 metų 213 cm ūgio Juodkalnijos krepšinio žvaigždei Nikola Vučevičiui.

Jis per 35 minutes surinko 13 taškų ir sugriebė 9 atšokusius kamuolius.

Tobias Harrisas pridėjo 18, Benas Gordonas – 16, Victoras Oladipo – 12 taškų.