NBA – „Cavs“ mačo pradžia 21:0 ir pergalingas metimas su sirena

Dec 16, 2014, 7:58 AM, atnaujinta Jan 19, 2018, 2:44 AM

Cleveland Cavaliers“ kelią į pergalę nutiesė mačo pradžia 21:0, „Phoenix Suns“ krepšininkus su ketvirtojo kėlinio sirena pražudė metimas nuo lentos, NBA čempionai krito Portlande, o Kobe Bryantas Indianoje prametė 18 metimų.

Tai buvo įdomiausi NBA įvykiai pirmadienio naktį.

Spurtas. 21:0 – toks rezultatas degė pirmojo rungtynių tarp „Cavaliers“ (14/9) ir „Charlotte Hornets“ (6/18) kėlinio viduryje. Pirmuosius taškus „Hornets“ pelnė tik nuo mačo pradžios prabėgus 6 min. 27 sek. „Cavaliers“ šventė pergalę 97:88 (34:17, 20:28, 26:23, 17:20).

Nugalėtojams LeBronas Jamesas (13 rez. perd.) pelnė 27, Kevinas Love (18 atk. kam.) – 22, Kyrie Irvingas – 16 taškų.

24 taškus „Hornets“ ekipai surinko Kemba Walkeris.

Pagirios. Praėjusią naktį Minesotoje Kobe Bryantas rezultatyviausių visų laikų žaidėjų sąraše aplenkė Michaelą Jordanoje, bet tai negarantuoja pergalių. Net ir Indianoje, kur „Los Angeles Lakers“ (8/17) turėjo pripažinti „Indiana Pacers“ (8/17) pranašumą – 110:91 (34:15, 26:12, 29:31, 21:33).

„Lakers“ tragiškai pradėjo susitikimą ir po dviejų kėlinių atsiliko net 27:60. K.Bryantas per 30 minučių pelnė 21 tašką, bet pataikė tik 6 dvitaškius iš 18 ir 2 tritaškius iš 8.

Rekordas. „Portland Trail Blazers“ krepšininkai (19/6) namuose nukovė NBA čempioną „San Antonio Spurs“ (17/8) – 108:95 (23:20, 25:23, 28:25, 32:27).

„Spurs“ vertėsi be traumuotų Emanuelio Ginobili ir Tony Parkerio. Tuo tarpu „Trail Blazers“ trečiajame kėlinyje neteko traumą patyrusio pagrindinio vidurio puolėjo Robino Lopezo.

Nugalėtojų gretas įžaidėjas Damianas Lillardas pasiekė karjeros rekordą – atkovojo 10 kamuolių. Jis taip pat pelnė 23 taškus, kaip ir puolėjas LaMarcusas Aldridge‘as (14 atk. kam.). „Spurs“ komandai Kawhi Leonardas surinko 21 tašką.

Sirena. „Phoenix Suns“ (12/14) krepšininkai savo rankose jau gniaužė sunkią pergalę prie „Milwaukee Bucks“ (13/12), bet Khrisas Middletonas su sirena paleido tolimą šūvį nuo lentos ir išplėšė „Bucks“ pergalę 96:94 (14:26, 30:27, 23:19, 29:22).